1

Anne Bebek Bakım Çantaları

Bebek doğdu andan itibaren birçok ihtiyaçta açığa çıkar. Evden her çıkıldığında bebeğin ihtiyacı olan ve yanınızda bulundurmanız gereken emzik, biberon, bebek bezi, battaniye, mama, yedek elbise gibi daha bir sürü şey. Bu ürünleri kolay bir şekilde taşıyabilmek için sağlam bir anne bakım çantasına ihtiyaç vardır. Aksi halde bu kadar eşyayı taşımak pek de mümkün olamayacak. Neyse ki sizler için Kraft kaliteli ve konforlu tasarım ürünleri ile bu zor süreci sizler için kolaylaştırıyor.

Anne Bebek Bakım Çantası Modelleri

Anne bebek bakım çantaları aranılan en önemli özellik çok bölmeli olmasıdır. Bebek için ağız mendili, biberon, yedek eşya, bez, oyuncak derken çanta dolup taşmaktadır. Bebek için ihtiyaç olan emziği bölmesi olmayan bir çantada saatlerce arayabilirsiniz. Anne bakım çantasında yer alacak olan pek çok göz sayesinde eşyalarınızı düzenli bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Bu sayede olası zaman kaybının da önüne geçmiş olursunuz. Çok sayıda bölmeleri ve eşya gözleri ile anne bakım çantasında tablet, diz üstü bilgisayar, anahtar, cep telefonu gibi kişisel eşyalarınızı da rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda Kraft modeli bazı anne bakım çantalarında termoslu biberon ve mama bölmeleri ile silinebilir kirli bez torbası koymak için ayrıca bölümler yer alır.

Anne Bebek Bakım Çantası Nasıl Olmalıdır?

Bebek bakım çantaları tercihlerinizde hafif malzemeden üretilenler tercih edilmelidir. Bunun nedeni ise bebeğin ihtiyaçlarının yeterince ağırlık yapacağından ağır yükten kurtulmanız gereklidir. Anne bakım çantaları su geçirmeyen pamuklu kumaşlardan üretilerek yağmur yağdığından eşyalarınızın ıslanmasının önüne geçecektir. Aynı zamanda pamuklu dokusu sayesinde sizleri taşırken terletmeyecek nefes almanıza yardımcı olacaktır. Mama ve biberonların konulduğu bölmelerde su geçirmeyen astar kullanılması oldukça önemli bir detaydır. Su geçirmezlik özelliği ile bakım çantası mama ve biberondan dökülen su-sıvıların diğer eşyalar ile karışmasını, ıslanıp kirlenmesinin de önüne geçer. Anne bakım çantasında kolay silinebilir ve rahat temizleme imkanı olanların tercih edilmesi ebeveynler için büyük kolaylık olacaktır. Sağlık bakımından zararlı olan Ftalat, Bizfenol ve kurşun gibi kimyasal maddelerin anne bakım çantasında yer almaması gereklidir.
Anne bakım çantalarına aynı zamanda anne çantaları da denilmektedir. Bebeklerin büyüme evresinde annelerin kullandıkları en önemli eşyalar arasında yerini alır. Bu nedenle anne bakım çntasını nasıl taşımaktan hoşlanıyor ise ona tercih de bulunması gereklidir. Bu tercih tam anlamı ile kişisel tercihe bırakılmalıdır.

Kraft Baby, bu konuda sizlere yardımcı olmaktan zevk almaktadır. Müşteri memnuniyetine bebek memnuniyeti de dahil olduğunda bir işin kötü olma gibi bir ihtimali söz konusu dahi olmamalıdır. Müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurup bebeklerin hiçbir aksaklığa imkan olmadan en harika şekilde bebeklik dönemlerini atlatmalarını isteyen Kraft Baby, anne bakım çantası – bebek bakım çantası ürünlerinde de bu isteklerini ve bu temennilerini aşılamış durumdadır. Siz de en iyi şekilde dışarıya çıkmak, kusursuz bir şekilde gününüzü tamamlamak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey www.kraftbaby.com'a tek tık ile girerek anne bakım ve bebek bakım çantası alışverişinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bebek Bakım Çantası

Bebeğiniz ile birlikte dışarıya çıkarken dışarıda onunla birlikte güzel vakit geçirmeyi temenni edersiniz şüphe yok ki. Önceden hazırlıklı ve temkinli olmak bu temenninizin gerçekleşmesine temel olacaktır. Bebek bakım çantasını hazırlarken dikkatli davranmalı, sizi gün boyu idare edecek şekilde çantanıza ürünlerinizi dahil etmelisiniz. (Bebek bezi, ıslak mendil, peçete, oyuncak vs.)

Anne Bakım Çantası

Bebek alışveriş listelerinin olmazsa olmazlarından olan anne bakım çantalarını seçerken dikkat etmeniz, merkeze almanız gereken noktalar mevcuttur. Sırt çantası ya da postacı stilinde olan çapraz asımı yapılan bir anne çantası ağırlığını sırtınıza yükleyeceğinden ötürü kolda taşınacak bebek bakım çantasından çok daha kolay taşınacaktır. Özellikle omuzlarınız ve boynunuz için risk taşımıyor olmaları önemlidir. Fakat genel anlamda anneler, çocuklarını kanguruda ya da kucakta taşıdıklarından ötürü anne bakım sırt çantalarından yana tercihlerini yapmaktadırlar. Anne bakım çantaları arasında sırt çantasının sağlıyor olduğu en büyük avantaj, kesinlikle daha fazla eşya depolama imkanı sunmasıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizi ziyaret ederek, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kullandığımız çerezlere izin vermektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız