1 2 >

Travel Sistem Bebek Arabaları

Ebeveynlerin bebeklerini güven içerisinde gezdirebilmesi ve ulaşım noktasındaki problemleri ortadan kaldırabilmesi adına travel sistem bebek arabaları geliştirilmiştir. Bu bebek arabaları normal bebek arabalarına göre çok daha farklı fonksiyonlara sahip olması sayesinde özellikle yolculukta ihtiyaç duyabilecek pek çok farklı talebi karşılayabilir durumdadır. Bu bakımdan özellikle çok fazla gezmek zorunda kalan ve yolculuk yapma durumu olan aileler için normal bir bebek arabası yerine travel sistem olarak adlandırılan bebek arabalarının tercih edilmesi önerilmektedir. Bu sayede yolculuklar çok daha sorunsuz hale geleceği gibi bebeğin sağlıklı ve konforlu bir şekilde yolculuk yapması da sağlanacaktır.

 

Travel Sistem Bebek Arabaları Alırken

 

Travel sistem bebek arabaları fiyatları açısından normal bir bebek arabasına göre yüksek olabilir. Fakat ek aparatları ve farklı özellikleriyle kullanıcıların bu alandaki ihtiyaçlarını karşılayabilecek seviyede olan bu özel ürünler, özellikleri nedeniyle de bu fiyatlandırma için sorun yaratmamaktadır. Bebek arabalarının en önemli özelliklerinden bir tanesi ise güvenliktir. Güvenlik sistemleri sayesinde bebeğin düşmesi ya da tehlike içerisinde olması söz konusu olmadığı gibi tamamen bebeklere özgü bir şekilde hazırlanan sırt ve boyun kısımlarındaki destekler, bebeklerin uzun yolculuklarda dahi sorun yaşamasını önlemektedir. Aynı zamanda üst bölgesi set olarak çıkabildiği için de bebeklerin bebek arabasının kullanılmaması gerektiği durumlarda kolay bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

 

Hemen hemen tümü çift yönlü olarak hazırlanan ve fonksiyonel kapatma seçeneklerine sahip olan bu travel sistem bebek arabaları, katlandığında az bir alan kaplaması sayesinde de araçlarda taşınması açısından avantajlıdır. Ana kucağı gibi özellikler ürünün evde dahi kullanılmasına sağlayabilmektedir. Öyle ki ana kucağını pek çok bebek sevdiği için bebeğin ana kucağında uyutulması ya da gezerken burada uyuması mümkündür.

 

Travel Sistem Bebek Arabaları İçin Kriterler Ne Olmalı?

 

Bu tip ürünler Avrupa sertifikasyonlarına sahip olmalıdır. Bu nedenle satın alacak anne ve babaların bu sertifikasyona sahip olup olmadığını kontrol etmesi gerekir. Yapılacak kontroller ile birlikte güvenli ve gerekli tüm onayları almış olan ürünlerin satın alınması önerilmektedir. Aynı zamanda bu ürünlerde yeni doğandan itibaren kullanım hedeflendiğinden dolayı bebeklerin sağlığına dair de hiçbir zararlı madde içermemelidir. Bu nedenle üzerindeki tente bölgesinin hiçbir şekilde güneşi geçirmemesi, kullanılan kumaşların kokmaması ve herhangi bir kimyasal içermemesi bu kapsamda dikkat edilecek detaylar arasında bulunmaktadır.

 

Aynı zamanda bu bebek arabaları daha çok yolculuklarda ve yoğun dolaşım halinde kullanılacağından dolayı darbelere karşı minimum bir sarsıntı yaratması ve bebeği bu nedenle de rahatsız etmemesi gerekmektedir. Tüm bu kriterler dahilinde yapacağınız araştırmalar sizlere daha iyi bir bebek arabası alabilmek adına avantaj sağlayacaktır. Yapacağınız seçimlerde bir problem yaşamamak adına bu tip kriterleri mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizi ziyaret ederek, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kullandığımız çerezlere izin vermektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız