1

Oyun Parkı

 

Gözünüzden bile sakındığınız bebekleriniz için, hayatın ve büyüme sürecinin her anında en kaliteli ürün seçeneklerini size sunan Kraft, bebeklerinizin gelişiminde ihtiyaç duyduğunuz her alanda eşsiz çözümler sunuyor. Yılların deneyimi, pediatrik uzmanlarla geliştirilen en kaliteli ürünler, bebeğinizin güvenliği ve sizin içinizin rahatlığı için üretiliyor.
Bebeklerin hem fiziksel hem zihinsel gelişiminde en önemli unsur oyun oynama aktiviteleridir. Bebekler tek başlarına veya onlarla iletişim kurabilen diğer çocuklarla oyun oynarken dil becerilerini geliştirebilir, arkadaş edinme yetileri kazanabilir. Ayrıca ince motor becerilerini geliştirebilecekleri oyun aktiviteleri de aynı değerde oldukça önemlidir. Oyunun bebeklerin gelişimindeki bu eşsiz yeri ise, bebeklerin oyun alışkanlıkları ve oyunlarını yürüttükleri ortamın özelliklerinde de ebeveynlerin dikkatli olma gerekliliğini arttırıyor.

 

En İyi Oyun Arkadaşı: Kraft Oyun Parkı Ürünleri

 

Bebeğin oynarken etrafının onun sağlığını tehdit edecek unsurlar barındırmaması, kolay temizlenebilir olması, bebek hareket ederken tehlike yaratacak etkenlerden bebeğinizi uzak tutması, oyun parkı ve beşik modellerinden bekleyeceğiniz başlıca özellikler olacaktır. Özellikle yeni yeni yürümeye, ayağa kalkmaya başlayan bebeğinizin keyifle oyun oynadığı vakitlerde, kendini riske atacak bir ortamdan uzak bulunabilmesi, oyun parkı beşik modelleri seçiminde ebeveynlerin dikkatli olduğu bir konudur.
Her şeyin en iyisini, sağlıklısını, kalitelisini ve özellikle en kalitesini layık gördüğünüz bebeklerinizin, steril bir ortamda zaman geçirmesi her ebeveyn için hayati önem taşımaktadır. Etrafını merakla inceleyen bebeklerin, ortamdaki nesnelerle etkileşimi arttıkça bu önemli konu daha da kritik bir anlam kazanmaktadır. Durum böyle olunca, en kaliteli ve en az zararlı madde içeren malzemelerden üretilen Kraft oyun parkı ve beşik modelleri ebeveynlerin endişelerine bir son veriyor. Ayrıca kolay temizlenen özelliklere de sahip materyallerle üretilen oyun parkı ve beşik modelleri, bebeğinizin sağlığını tehdit etmeden en güvenli şekilde gelişimlerine destek olmaya devam ediyor.

 

Oyun Parkı Modelleri Bebeğinizi Sizinle Büyütüyor!

 

Hayatı her şeyi dikkatle gözleyerek öğrenen bebeklerin, zamanlarını geçirdikleri oyun ortamlarında bulunan görsel öğeler de zihinsel gelişimleri için oldukça mühimdir. İlgisini çekecek renklerde tercih edilen oyun aksesuarları bebeğinizin oyun alanında daha uzun süre vakit geçirmesine imkan sağlarken, bebek gelişimi konusunda yılların deneyimine sahip bebek ürün markası Kraft, bebeğinizin görsel zekasını da geliştirecek aksesuarları oyun parkı modellerine taşıyor. Renkli, hareketli ve sesli oyuncak parçaları içeren oyun parkı ve beşik modelleri; bebeğinizin el, göz ve kulak koordinasyonun gelişiminde önemli bir aracı olacak.

 


Birçok ürün grubuna ihtiyaç duyulan bebek yetiştirme döneminde ebeveynlerin, ürünlerden bir diğer beklentisi ise birden fazla amaçla kullanabilecek ürünleri tercih etmek oluyor. Bu doğrultuda bebeklerinizin hem oyun oynayıp hem sağlıklı bir uyku çekebileceği bir saha oluşturan Kraft oyun parkı beşik modelleri sizlerin beklentileriyle buluşuyor. Aynı zamanda bebek bakım ünitesine ve dönence oyuncaklara da sahip bu ürün grubunu, kompakt bir ürün arayışındaki tüm ebeveynler çok severek kullanacak!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizi ziyaret ederek, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kullandığımız çerezlere izin vermektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız