Anne Yanı Bebek Oyun Parkı Yatakları

Bebeklerinin dünyaya gelmesini beklerken her detayı düşünen anne ve babalar bebekler için yatak seçimini de büyük bir titizlikle yaparlar. Anne yanı bebek oyun parkı yatakları da bebeklerin güvenli bir ortamda uyumasını ve oynamasını sağlarken anne ve babasıyla da yakın temas halinde olmasına yardımcı olur. Birçok farklı seçenek sunan anne yanı bebek oyun parkı yatakları arasında siz de ihtiyaçlarınıza uygun olanları bulabilir, bebeğiniz için konforlu bir alan elde edebilirsiniz.

Oyun Park Yatakları ve Modelleri

Anne yanı bebek oyun parkı yatakları bebeklerin güvenli ve konforlu bir ortamda uyuması, oyun oynaması için özel olarak tasarlanan yataklardır. Bebeklerin gelişimlerinde beslenmek ve uyumak kadar çevresini keşfetmek ve yeni şeyler öğrenmek de önemlidir. Anne yatağının yanına yerleştirilen bebek yatakları bebeğin hem rahat bir ortamda uyumasını sağlarken rahat bir ortamda oynadığı oyunlarla dünyayı keşfetmesine yardımcı olabilir. Ebeveyn yatağının yanına yerleştirilebilen bebek park yatak yatağı sayesinde bebekler gelişimlerine uygun rahat bir ortamda uyurken aynı zamanda gelişimlerine uygun oyunlar oynayabilirler.

Oyun park yatakları bebeklerin gelişim sürecinde ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde farklı özelliklerde tasarlanabilirler. Kraft için özel olarak tasarlanan park yatak yatağı modelleri başlıca şu şekildedir:

 • Yaylı bebek yatağı: Bebek yaylı yatak modelleri üretiminde yay sistemi kullanılan, bu sayede bebeğin uyku sırasında yatağa gömülmesini engelleyerek sağlıklı omurga gelişimi destekler. Ortopedik bebek yatağı bebeğin sağlıklı gelişimi açısından önemlidir. Kraft yaylı bebek yatağı modellerinin dış yüzeyinde kullanılan doğal pamuk lifleri ise bebeğin hassas cildinin nefes almasına yardımcı olur.
 • Sünger bebek yatağı: Sünger oyun parkı yatakları bebeklerin konforlu bir uyku deneyimi yaşaması için tasarlanan yataklardır. Yoğun sünger yapısı sayesinde bu bebek yatakları bebek terlediğinde teri emerek bebeğin vücudunu rahatlatır. Ayrıca sünger teknolojisi sayesinde bu bebek yatakları bebeğin kas ve kemik gelişimini de destekler.
 • Visco oyun parkı yatakları: Hafıza köpüğü ve viskoelastik malzemeler kullanılarak tasarlanan visco oyun park yatak yatağı bebeğin vücut şeklini algılayarak uyku sırasında basıncın dağılmasını sağlar. Bu sayede bebeğin omurga gelişimini destekler, onun kesintisiz bir uyku uyumasına yardımcı olur.
 • Pamuklu oyun parkı yatakları: Pamuklu oyun parkı yatakları doğal ve nefes alabilen pamuk malzemeden üretilen bebek yataklarıdır. Bu yataklar bebeğin hassas cildinin nefes almasını sağlayarak onun için rahat bir uyku ortamı oluşturur. Pamuklu bebek yatakları bebek terlediğinde teri emerek serin ve konforlu bir uyku deneyimi yaşamasını sağlar.

Oyun Park Yatakları Nedir? Ne İşe Yarar?

Oyun park yatakları bebeklerin rahat bir uyku deneyimi yaşamasını sağlayan, aynı zamanda oyun oynamalarına olanak tanıyan özel tasarımlı yataklardır. Bu yataklar bebeğin rahat bir ortamda uyuması ve oynamasında önemli bir rol oynar. Anne yatağının yanına yerleştirilebilen park yatak yatağı sayesinde ebeveynler bebeklerinin yanında rahatlıkla bulunabilir, uyku ve oyun sırasında onları izleyebilirler. Oyun park yatakları, bebeklerin düşme riskini önler ve onlara güvenli bir uyku ortamı sunar.

Oyun Park Yatakları Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yenidoğan bebeklerin ciltleri narindir. Bu nedenle yenidoğan bebek yatağı seçiminin özenle yapılması gerekir. Oyun park yatakları seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

 • Bebek yatağı seçerken öncelikle bebeğin konforu ön planda tutulmalıdır. Yumuşak ve omurga destekleyici bebek yatak minderi ve pedleri tercih etmek bebeğin rahat bir uyku deneyimi yaşamasına yardımcı olur. Ortopedik yenidoğan yatağı bebeğin vücut pozisyonuna göre şekil alarak onun omurga gelişimini destekler.
 • Bebek yatak modelleri arasında tercihte bulunurken ebeveynlerin dikkat etmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi de yatağın yapımında kullanılan malzemedir. Bebeklerin hassas ciltlerine uygun doğal ve nefes alabilen malzemeler tercih edilmelidir. Kraft’ın bebek yatakları üretiminde kullanılan organik pamuk veya viscoelastik gibi malzemeler bebeğin cildinin nefes almasını sağlayarak tahrişten korumaya yardımcı olabilir.
 • Bebek döşeği seçerken kolay temizlenebilirlik özelliği de göz önünde bulundurulmalıdır. Bebekler zaman zaman beslenmelerini yataklarında gerçekleştirmekten hoşlanabilir. Bu durum çeşitli yiyecek ve içeceklerin yatağa dökülmesine neden olabilir. Çıkarılabilir minderler, yıkanabilir kılıflar veya su geçirmez koruyucu pedler ebeveynlerin daha kısa sürede yatağı hijyenik hale getirmesine yardımcı olabilir. Aynı zamanda malzemenin leke tutmayan ve kolayca silinebilen bir yapıya sahip olması da temizlik açısından avantajlıdır.

Oyun Park Yatakları Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Oyun park yatağı kullanmanın ebeveynler için birçok avantajı bulunmaktadır. Bunlardan bazıları şu şekildedir:

 • Oyun parkı yatakları bebeğin güvenli bir ortamda oyun oynamasını ve rahat bir şekilde uyumasını sağlar. Yan korkulukları ve sağlam yapıları sayesinde bebeklerin düşme riskini azaltır.
 • Oyun parkı bebek yatak modelleri genellikle taşınabilir ve katlanabilir özelliklere sahiptir. Bu özellikleri sayesinde seyahatlerde veya farklı odalarda rahatlıkla kullanılabilir.
 • Bebek park yatakları kolay taşınabilir özelliği sayesinde anne ve babaların bulunduğu alana kolaylıkla kurulabilir.

Oyun Park Yatakları Hangi Özelliklere Sahip Olmalı?

Bebekler dünyaya geldikleri andan itibaren hızlı bir gelişim sürecine girerler. Bu nedenle bebekler için tercih edilen eşyaların onların gelişimine destek olması önerilir. Bebeklerin rahat bir ortamda uyuması ve eğlenmesi için tasarlanan oyun park yataklarında bulunması gereken bazı özellikler aşağıdaki gibidir:

 • Oyun park yataklarının sağlam bir yapıya ve güvenilir bir tasarıma sahip olması önemlidir. Bir başka ifadeyle bebeklerin vakitlerinin büyük çoğunluğunu geçirdikleri park yataklarının onların güvenliğini üst düzeyde sağlayacak tasarıma sahip olması gerekir.
 • Oyun park yataklarında bulunması gereken bir diğer özellik çeşitliliktir. Oyun park yatakları farklı yaş grubundaki bebeklerin ihtiyaçlarına hitap edecek şekilde çeşitlilik sunması bebeklerin hayal güçlerini ve oyun oynama becerilerini geliştirmelerine yardımcı olabilir.
 • Yatak yüzeyinin kir tutmayan ve temizlenmesi kolay bir malzemeden yapılmış olması da bebek yataklarında bulunması gereken özelliklerden bir tanesidir.

Bebek Yatağı Satın Alınırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekmektedir?

 • Bebek yatağının ev içerisinde rahat bir şekilde yer değişikliğinin yapılabilmesi ve gideceğiniz yere yanınızda götürebileceğiniz bir ürün olmasına dikkat etmelisiniz. Yani alacak olduğunuz bebek yatağı kolay bir şekilde açılıp kapatılabilen cinsten olmalıdır. Aksi halde sizin için bu durum sorun teşkil edebilir.
 • İçine yatak alacağınız için ölçüsü çokça önemli olan bir husustur. Standart ölçülerden vazgeçmemek en doğrusu olacaktır bu noktada.
 • Kenarı hafif şeffaf olan, annelerin bebeği daha rahat ve kolay bir şekilde görebilmesini sağlayacaktır. Kenarların şeffaflık derecesinin yüksek olmasına dikkat etmelisiniz.
 • Tekerlekli olursa evin içinde taşımanız daha kolay olacaktır.
 • İki kademeli olan bebek yatakları en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Birçok ebeveyn çift kademeli bebek yatağı alıp beşik ihtiyacını da beraberinde karşılama fırsatını yakalamaktadır. Siz de bu noktayı göz ardı etmeyerek yeni bir masrafın kapılarını açılmadan kapatabilirsiniz.
 • Bebek yataklarının üst kademesi ayrıca bir alt değiştirme yeri olarak da kullanılabilmektedir.

Bebek yatağında bulunması daha iyi sonuçlar doğuracak olan özelliklerden bahsetmiş olduk. Bu özelliklerin tamamını bir arada bulmak, çocuğunuzu daha rahat ettirmek istiyorsanız, www.kraftbaby.com bu isteğinizi gerçekleştirmek için hazır ve nazır durumdadır!

Avrupa Standartlarına Uygun Oyun Park Yatakları

Bebekler için tercih edilen eşyaların onların güvenliği ve konforu düşünülerek tercih edilmesi önemlidir. Bu nedenle oyun park yataklarının da bazı standartları taşıması gerekir. Kraft’ın bebek yatağı modelleri EN ISO 14184-1, EN ISO 3071: 2006 ve EN ISO 14362-1 gibi Avrupa standartlarına uygun olarak üretilir.

En İyi ve Dayanıklı Oyun Park Yatakları

Bebekler için en iyi ve dayanıklı oyun park yataklarını seçmek önemlidir. Bebeklerin güvenliği ve konforu göz önünde bulundurularak tasarlanan Kraft oyun park yatak yatakları sağlam yapısı, pamuk, visco elastik materyaller kullanılarak üretilen bebek yatak minderleri ile bebeğinizin güvenli ve rahat bir uyku deneyimi yaşamasını sağlar.

Oyun Park Yatakları Markaları

Oyun park yatakları üreten, tasarlayan ve piyasaya sunan markalar arasında Kraft güvenilir bir seçenek olarak öne çıkar. Kraft bebek yatakları bebeklerin güvenliği ve konforu göz önünde bulundurularak özenle tasarlanır.

Oyun Park Yatakları ve Fiyatları

Bebek yatağı fiyatları yatağın özelliklerine göre farklılık gösterir. Ürünün malzeme kalitesi, Avrupa standartlarına uygun olup olmaması gibi faktörlere bağlı olarak bebek yatakları fiyatları değişebilir. Eğer siz de bebeğiniz için dayanıklı ve konforlu bir oyun park yatağı arıyorsanız Kraft markasının ürünlerini değerlendirebilir, bebeğinizin rahat ve güvenli bir şekilde zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Bebek Yatağı

Sabırsız ve heyecanlı bekleyiş, küçük meleğin dünyaya gelmesi ile son bulur. Onu kucağınıza aldığınız anda ki mutluluğun tarifi imkansızdır. Artık bebeğiniz sizin hayatınızın bir parçası olarak her geçen gün evdeki varlığını sürdürecektir. Çocuğumuz söz konusu olduğunda biz ebeveynler, her şeyin en iyisinin olmasını isteriz. Onu uyutmak, karnını doyurmak ve günlük bakımını gerçekleştirmek hayatımızda yer alan en önemli görev olur. Bunun nedeni ise onun gelişip büyüyebilmesi için bütün ihtiyaçlarının tam bir şekilde yapılması gereklidir. Bebek gelişimlerinde özellikle yeni doğan bebeklerde uykunun önemi büyüktür. Bu nedenle tercih edilen bebek yatağı onun uyku kalitesine ve onun büyümesini etkileyecek bir faktör oluşturur.

Uyku esnasında bebeklerin gelişip büyüyebilmesi için gerekli görülen büyüme hormonu salgılanmaktadır. Büyükler bu nedenle daima ''uyusun da büyüsün'' derler. İlk zamanlarda bebekler günün büyük bir bölümünü uyuyarak geçirir. Gece gündüz kavramı oluşmaksızın sadece uyuyup beslenirler. Bebek için uykunun gelişim ve sağlığı üzerindeki etkisi dikkate alındığında onun uyuyacağı ortam ve eşyalar çok iyi belirlenip düzenlenmelidir. Tercih edilen doğru bebek yatağı ile onun uyu süresi ve kalitesi daha uzun ömürlü olur. Verimli ve deliksiz bir uyku, bebeğin yattı yerdeki konforuna ve rahatlığı ile alakalıdır.

Her bebek alışverişi listesinde üst sıralarda yerini alan, neredeyse tüm çocuklu ailelerde görülüyor olunan bebek yatağı, her anne ve babaya, daha doğrusu her bebeğe lazım olan bir üründür. Kolay açılıp aynı şekilde kolay katlanan, bebeğinizin ve çocuğunuzun içinde oyun da oynayabileceği, tatile giderken ‘’nerede yatacak‘’ sorusunu ortadan kaldırmakta olan bebek yatağı her bütçeye uygun şekilde bulunmaktadır. Bebek ve çocuk denildiği vakit akla ilk gelen duraklardan olan Kraft Baby, tecrübeli geçmişini bebek yatağı ürünlerinde de sürdürmeye devam ediyor. www.kraftbaby.com'da bulunuyor olan bebek yatakları (Oyun parkı yatağı) son derece bebeğinize uygun bir şekilde hazırlanmıştır. Özellikle renk hususunda bebekleri rahatlatacak seçeneklerin bulunuyor olması birçok anne – babayı Kraft Baby'e uğramaya çekmektedir. Sizde bebeğiniz adına en iyi şekilde alışveriş yapmak, bebeğinizin en iyi şekilde vakit geçirmesini ve en iyi şekilde uyumasını diliyorsanız, www.kraftbaby.com ile artık bu dileğinizi gerçekleştirmek gayet mümkün. www.kraftbaby.com'a tek tık ile girerek size ve bebeğinize uygun olan bebek yatağı seçimini bütçeniz dahilinde yapıp sepete ekleyebilir, ve hemen ardından gayet güvenilir bir platformda bulunduğunuzu kendinize hatırlatarak alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Bebek Yatak Çeşitleri

Piyasa birtakım bebek yatakları olduğunu bebeğinizin odası için alışverişe çıktığınızda anlayacaksınız. Bebek yatağı çeşitleri nelerdir? Bebek yatağı alırken nelere dikkat edilmelidir?

Bebeğin omurga gelişimini destekleyen yaylı yataklar içerdiği yay desteği ile özel tasarım kumaşları sayesinde bebeğin yatağında bakteri oluşmasını önler.
Bebek yattığı zaman vücudunun şeklini almasını sağlayan visco yataklar, uyku bölmesini engelleyerek yumuşak pamuklu yüzeyleri ile bebeğin terlemesini önler.
Oyun parkı yataklar genel olarak %100 pamuktan üretilmiştir. Bu modeller oyun parkına göre tasarlanarak antialerjik-antibakteriyel özelliği barındırması nedeni ile sıkça tercih edilir.

Belirlenen yatak modeli her ne olursa olsun; bebeğin yatağı yarı ortopedik, antialerjik ve antiakteriyel özellikleri barındırmalıdır. Yatağın çok yumuşak ya da sert olmamasına dikkat edilmelidir. Bebeğiniz sert yatakta çok fazla yorulacağından yumuşak yatakta ise ağız ve burnu yatağa gömülebilir. Bebeğin sağlığı açısından organik pamuk tercih edilen yataklar, bebeğiniz için daha doğru bir tercih olacaktır. Çocuğunuzun terlemesini engelleyen terletmeyen kumaştan üretilen modeller, cildin nefes almasını sağlayarak isilik oluşumunun önüne geçer. Hijyenik ortamda bebeğinizin uyumasını sağlamak için ise kolay temizlenebilir yataklar tercih edilmelidir.

Karft bebek yatağı modellerini sitemiz üzerinden kolaylıkla inceleyebilir beğendiğiniz ürünü anında sepete ekleyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR