KRAFT BABY BLOG

 • Kasım 06, 2023

  Gebelik, anne adaylarının vücudunda pek çok değişimin yaşandığı eşsiz bir dönemdir. Bu dönemde yaşanan bazı fiziksel yakınmalar, hamileliğin erken dönem belirtileri olabilir.

  Anne Bebek
 • Kasım 06, 2023

  Preeklampsi, diğer adıyla gebelik zehirlenmesi hamileliğin 20. haftası itibarıyla ortaya çıkan ciddi bir hastalıktır. Yalnızca gebeliğe bağlı olarak gelişen bu riskli durum, hem bebeğin hem de annenin hayatı için risk oluşturur.

  Anne Bebek
 • Kasım 06, 2023

  Bebeğinizin uzun yıllar yolculuklarda kullanacağı bebek arabasını çok dikkatli seçmeniz önemlidir. Her dışarı çıktığınızda bebeğinizi rahatlıkla ve güvenle taşıyabilmeniz için bebek arabaları oldukça işlevseldir.

  Bebek Arabası
 • Kasım 06, 2023

  Hamileliğin son 3 ayı hem anne hem de bebek için en önemli evrelerden biridir. 3. Trimester evresi hamileliğin 28. haftası itibarıyla başlayarak 40. haftasına kadar devam eder.

  Anne Bebek
 • Kasım 06, 2023

  Yeni doğum yapan annelerin çoğu sütünün yeterli olup olmadığı konusunda endişe duyar. Özellikle ilk bebeğini kucağına alan ve bebeği yenidoğan döneminde olan anneler bu kaygıyı derinden yaşar.

  Anne Bebek
 • Kasım 06, 2023

  Çocuklarda ateş, vücudun virüs ve bakterilere karşı savaşırken sıcaklığı artırması sonucu ortaya çıkar. Enfeksiyona karşı vücudu korumaya çalışan savunma mekanizması, ateşe neden olarak beraberinde halsizlik, yorgunluk gibi semptomlara yol açabilir.

  Bebek
 • Kasım 06, 2023

  Oto koltuğunu arabaya bağlamanın pek çok farklı türü vardır. Böylece araç güvenliği ve çocukların seyahati konusunda birçok seçenek sunar.

  Oto Koltuğu
 • Kasım 06, 2023

  Hamileliğin ilk aylarında pek görülmese de kilonun arttığı son aylarda, vücutta ödem oluşumu sık rastlanan problemlerden biridir.

  Anne Bebek
 • Kasım 06, 2023 Blog Yazıları

  Yenidoğan bebeklerde kusma özellikle ilk aylarda anne babaların en çok araştırdığı konular arasında yer alır. Çünkü kusma, oldukça sık karşılaşılan bir durumdur.

  Bebek
 • Ekim 31, 2023

  Bebek arabası, tüm ebeveynlerin hayatını büyük ölçüde kolaylaştıran ve bebeklerini güvenli ve rahat bir şekilde taşımalarını sağlayan önemli bebek eşyalarından biridir.

  Bebek Arabası
 • Eylül 29, 2023 Blog Yazıları

  Hamilelik anne adaylarının fiziksel, ruhsal, cinsel hayatında pek çok değişim yaşamalarına neden olan benzersiz bir süreçtir. Değişen hormonlar anne adaylarının günlük yaşamını pek çok yönden etkiler.

  anne
 • Eylül 28, 2023 Blog Yazıları

  Aylarca süren hamilelik yolculuğunuzun sonunda doğum anı yaklaştıkça heyecan ve endişe de artabilir. Çünkü hamilelik, birçok kadın için yaşamın en özel dönemlerinden biri olsa da bu dönemde en fazla merak edilen şeylerden biri de doğumun ne zaman ve nasıl başlayacağıdır.

  Bebek Anne
 • Eylül 27, 2023 Blog Yazıları

  Hayatın en heyecanlı bekleyişi sayılabilecek hamilelik döneminde, gebeliğe bağlı kasık ağrıları sık sık görülebilir. Rahmi tutan bağların zamanla gerginleşmesi ve ani hareketler, hamilelikte kasık ağrısı nedeni olabilir.

  Bebek Anne
 • Eylül 26, 2023 Blog Yazıları

  Yeni doğmuş bebeklerin en sık yaşadığı problemlerden biri gaz sancısıdır. Beslenme sürecine ve süte alışmaya çalışan bebek için gaz sancısı tamamen olağan bir durumdur.

  Bebek
 • Eylül 25, 2023 Blog Yazıları

  Yeni bir bebek dünyaya geldiğinde mutlulukla birlikte endişe de başlar. Çünkü yenidoğan bebekler, henüz bağışıklık sistemleri tam olarak gelişmediği için çeşitli hastalıklara karşı daha savunmasız olur.

  Bebek
 • Eylül 23, 2023 Blog Yazıları

  Anne sütü, bir bebek için besleyiciliği yüksek olan çok önemli kaynaktır. Bebeklerin en az 6 ay anne sütü alması, 6 ay sonrasında ek gıdalara geçmesi tavsiye edilir.

  Bebek Anne
 • Eylül 22, 2023 Blog Yazıları

  Dünyaya gelecek olan bebeğiniz için keyifli bir hazırlık içindesiniz ve muhtemelen sıra bebek arabası seçimine geldi. Öyleyse doğru yerdesiniz! Bebek arabası alırken dikkat etmeniz gerekenler konusunda hazırladığımız kılavuz aklınızdaki soru işaretlerini gidermek adına sizinle buluşuyor.

  Bebek
 • Eylül 21, 2023 Blog Yazıları

  Oto koltuğu, çocukların güvenliği için taşıt içindeki en kritik ekipmanlardan biridir. Bu önemli araç, çocukların güvende olmasını sağlamak için kullanılan bir koruma kalkanıdır.

  Bebek
 • Eylül 20, 2023 Blog Yazıları

  Bebekli bir evin en vazgeçilmez eşyalarından biri mama sandalyeleridir. Bebeğin ailesi ile birlikte rahatça yemek yemesine olanak tanıyan mama sandalyesi, ergonomikliği ve güvenli kullanım özellikleri ile bilinir.

  Bebek
 • Ağustos 31, 2023 Blog Yazıları

  Bebek arabası seçerken dikkat edilmesi halinde fayda sağlayacak pek çok detay vardır. Bu detaylardan biri de, bebek arabasının travel sistem olup olmadığıdır. Travel sistem bebek arabası; oto koltuğu, ana kucağı ve portbebe gibi çeşitli parçaları bünyesinde barındıran bebek arabası modelidir.

  Bebek
 • Ağustos 30, 2023 Blog Yazıları

  Bebeklerin pratik şekilde taşınmasına yarayan baston - kabin bebek arabaları aynı zamanda daha az yer kaplar. Doğumdan itibaren kullanılabilme özelliği olan bebek arabaları sayesinde bebeğinizi güvenli şekilde taşıyabilirsiniz.

  Bebek
 • Ağustos 29, 2023 Blog Yazıları

  Gebelik, hemen hemen her kadının hayatının en özel ve heyecan verici dönemlerinden biridir. Anne adayları bu dönemde sadece kendi sağlıklarına değil aynı zamanda bebeklerinin sağlığına da dikkat etmelidir.

  Bebek
 • Ağustos 28, 2023 Blog Yazıları

  Vücut bütünlüğünüz ve sağlığınız hayattaki en önemli şeylerden biridir. Dolayısıyla vücudunuza mümkün olduğu kadar iyi bakmanız gerekir. Düzenli beslenmek ne kadar önemliyse kaslarınızı çalıştırmanız da o denli önemlidir.

  Egzersiz
 • Ağustos 27, 2023 Blog Yazıları

  Hamilelik öncesindeki kilonuz bebeğinizin de doğduğu zamanki ağırlığını doğrudan etkiler. Bunun yanı sıra hamilelik öncesi vücudunuzun gereksinim duyduğu karbonhidratları, sağlıklı yağları, vitaminleri, mineralleri ve proteinleri de alması gerekir.

  Bebek Anne
 • Ağustos 26, 2023 Blog Yazıları

  Heyecanla beklenen doğumun ardından anneleri yepyeni bir süreç bekler. Dünyaya gelen minik bir bebekle başlayan bu yeni süreç heyecan, mutluluk, kaygı, sevgi, şefkat gibi pek çok farklı duyguyu ve fiziksel değişimi içinde barındırır.

  Bebek, Anne
 • Ağustos 25, 2023 Blog Yazıları

  Yeni bir bireyin aileye katılması ebeveynler için heyecan vericidir. Hamilelik ile başlayan bu süreç, anne ve baba tarafından düşünülen birçok konu başlığını da beraberinde getirir.

  Bebek
 • Ağustos 24, 2023 Blog Yazıları

  Anne ve bebeğin en doğal buluşmalarından biri olan emzirme, bebeğin doğduğu ilk dakikalardan itibaren ihtiyaç duyduğu bir eylemdir. Anne ile bebek arasındaki özel bağın kuvvetlenmesi ve bebeğin gereksinim duyduğu besinleri alabilmesi için yenidoğan bebek emzirmesi önemlidir.

  Bebek
 • Ağustos 23, 2023 Blog Yazıları

  Hayatlarının ilk evrelerinde bebeklerin düzenli şekerlemelerine ek olarak günde 9 ile 12 saat arasında uyumaları gerekir. Bununla beraber atak durumlarında bebekler uyumaya meyilli olmalıdır.

  Bebek
 • Ağustos 22, 2023 Blog Yazıları

  Gebeliğin başlangıcı ile bebeğin hareketleri, anne adayları için oldukça heyecan vericidir. Her anne adayının bebek hareketlerini hissetme zamanı ve sıklığı farklıdır. Gün içerisinde anneler bu heyecanı birçok kez yaşayabilir.

  Bebek Anne
 • Temmuz 31, 2023 Blog Yazıları

  Bebeklerin dünyaya geldiği ilk andan itibaren en önemli ihtiyaçlarından biri anne sütü. Bebeği emzirmek hem onun daha sağlıklı beslenmesini sağlar hem de bebekle anne arasında güçlü bir bağ oluşturur. Bu aşamada annelerin unutmaması gereken önemli detaylardan biri ise her bebeğin farklı olduğu. Dolayısıyla bebeklerin emme şekilleri de değişkenlik gösterebilir. Bazı bebekler emme konusunda zorluk çekebilirken bazıları doğdukları ilk gün bile rahatça emebilirler. Peki, bebekler emme konusunda neden zorluk çeker? Bebeklerin emme problemleri ve bu konuda yapılabileceklere içeriğin devamından ulaşabilirsiniz.

  Bebek
 • Temmuz 30, 2023 Blog Yazıları

  Yeni doğan bebek kakası ile büyüdükçe yaptığı kakaların rengi, dokusu, sıklığı ve miktarı arasında fark olması doğaldır. Fakat birçok ebeveyn çocukların dışkılama durumunu kendilerinden yola çıkarak edindiği fikirlerle değerlendirir. Bu nedenle endişeli bir şekilde sık sık doktorun yolunu tutabilirler. Genellikle ilk çocuktan sonra ebeveynler bu duruma aşina olsa da özellikle ilk bebeğinizi kucağınıza aldığınız zaman aklınızda birçok soru işareti olabilir. Bu içerikte “Yeni doğan bebeğin kakası nasıl olur? Renklerin anlamları nelerdir ve hangi durumlarda doktora gitmelisiniz?” sorularının cevaplarını öğreneceksiniz

  Bebek
 • Temmuz 29, 2023 Blog Yazıları

  Gebeliğiniz sırasında karnınız büyümeye devam ettiği için zamanla gece uykunuz sık sık bölünebilir. Karnınız belirli büyüklüğe ulaştığında yüzüstü uyumak artık pek mümkün olmaz ve pozisyonunuzu değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bununla birlikte ilk üç aylık dönemde hala tüm pozisyonlarda uyuyabilirsiniz, ancak gebelik durumunuza bağlı olarak yine de dikkat etmeniz gerekebilir. Peki hamileyken en iyi uyku pozisyonu nedir? Bebeğiniz için nasıl rahat ve güvenli bir şekilde yatarsınız? İşte gebelikte yatış pozisyonları hakkında bilmeniz gerekenler.

  Anne, Bebek
 • Temmuz 28, 2023 Blog Yazıları

  Yenidoğan bebekler, yeni dünyaya gelmiş ve büyük merak konusu olan küçük mucizelerdir. Ebeveynler genellikle bebekleriyle ilgili birçok soruyu merak eder. Bu sorular, beslenme düzeninden uyku alışkanlıklarına, cilt bakımından aşı takvimine kadar geniş bir yelpazeyi kapsar. Yenidoğan bebekler hakkında en çok merak edilen 10 soru, ebeveynlerin bu önemli dönemde bilinçli kararlar alabilmelerine yardımcı olur. Bu soruların cevapları; bebeklerin sağlığı, bakımı ve gelişimi konusunda farkındalığı artırır ve ebeveynlerin bebeğin ihtiyaçlarını daha iyi anlamalarını sağlar.

  Bebek
 • Temmuz 27, 2023 Blog Yazıları

  Bebek oto koltuğu, doğumdan itibaren bebeklerin trafikte güvenli bir şekilde yolculuk yapmasını sağlayan araçlardır. Bebekler doğumlarından itibaren ilk 6-7 ay boyunca hem baş/boyun kontrolünü hem de oturma becerisini tam olarak sağlayamazlar. Bebek oto koltukları bu konuda bebeklerin rahat yolculuk yapmasını sağlarken aynı zamanda anne babaların bebekleri ile birlikte güvenli bir şekilde seyahat etmelerine olanak tanır. Bebek oto koltukları, çocuklar 12 yaşına gelene kadar güvenle kullanılabilir.

  Bebek oto koltuğu
 • Temmuz 26, 2023 Blog Yazıları

  Oturma becerisini yeni edinmeye başlayan bebeklerin güvenli, temiz ve pratik bir şekilde beslenmesi son derece önemlidir. Bebeğin kendi kendine beslenme alışkanlığı edinmesi için önemli bir aşama olan bu süreçte anne babaların yardımına mama sandalyeleri yetişir. İşlevsel özelliklerle donatılmış, dayanıklı mama sandalyeleri, hem bebeğin sevdiği yiyecekleri konforlu bir şekilde oturarak kendi kendine yemesine destek olur, hem de anne babaların rahat etmesini sağlar.

  Bebek mama sandalyesi
 • Temmuz 25, 2023 Blog Yazıları

  Bebekler dünyaya geldikleri andan itibaren ebeveynlerine tamamen bağlı olan küçük varlıklardır. Onların ihtiyaçlarını anlamak ve karşılamak, anne - babalar için başta anlaşılması güç ama son derece önemli olan büyük bir sorumluluk olarak nitelendirilir. Gelişim sürecine direkt olarak etki eden istekler, ihtiyaçlar ya da korkular, kritik zaman eşiği aşılmadan önce anlaşılarak çözüme kavuşturulursa, fiziksel ve zihinsel gelişim doğru bir şekilde yapılandırılabilir. Bu yazıda, kısaca bebeklerin hayattan ne beklediklerini anlama fırsatı bulabilirsiniz.

  Bebek
 • Temmuz 24, 2023 Blog Yazıları

  Aileler için paha biçilemez bir hazine olarak tarif edilen ve sağlığı her şeyden önemli olan bebeklerin, temizlik ihtiyaçlarını sağlamak, sağlıklı büyümeleri ve gelişimleri için büyük önem taşır. Bebek banyosu, hem eğlenceli hem de pratik bir şekilde gerçekleştirilebilen bir bebek bakım rutini olarak değerlendirilir. Ancak, yeni ebeveynler için bebek banyosu bazen endişe verici olabilir. Dikkatinizi bu yazıya biraz daha yoğunlaştırarak, bebek banyosunun nasıl yapılması gerektiğini ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini rahatlıkla kavrayabilirsiniz.

  Bebek
 • Temmuz 23, 2023 Blog Yazıları

  İlk kez baba olmak, dünyanın en inanılmaz ve aynı zamanda en heyecanlı deneyimlerinden biri olabilir. Ayrıca baba adayı da tıpkı anne adayı yeni duygularına alışmakta zorlanabilir ve zaman zaman yeni hayatındaki endişeler onu korkutabilir. Bebek gelmeden önce yapacağınız hazırlıklarla stres yönetimini ve çocuğunuzla geçireceğiniz ilk değerli anlara yeterince odaklanmayı başarabilirsiniz. İşte müstakbel babalar için yeni doğan bebeğe bakmak ve hayattaki yeni rolüne uyum sağlayabilmek için kullanışlı ipuçları ve tavsiyeler listesi…

  Bebek, Baba
 • Temmuz 22, 2023 Blog Yazıları

  Gebelik normalde 37 ila 42 hafta sürer. 37 haftadan önceki doğumlara erken doğum denir. 37. gebelik haftasından önce doğan çocuklar ise prematüre olarak adlandırılır. Prematüre bir bebeğin rahim dışında tıbbi yardıma ihtiyacı vardır. Normal süreç tamamlanmadığı için çocuğun gelişiminde problemler yaşanabilir. Bu nedenle erken doğan bebekler hastalanabilir ve eksik gelişim nedeniyle hayatta kalamayabilirler. Bebek ne kadar küçük doğarsa, bu olasılık o kadar artar. Erken doğum belirtileri başlamışsa genellikle kaçınılmazdır. Ancak erken doğumu durdurmak için yapılan çalışmalar da vardır. Başarılı olup olmayacağı ise rahim ağzının genişlemesine, anne ve çocuğun durumuna ve kişinin ne kadar süredir hamile olduğuna bağlıdır. Peki erken doğum nasıl tespit edilir? Neden erken doğum olur? Gelin gebelik sürecinde erken doğum konusuna birlikte göz atalım.

  Bebek
 • Temmuz 21, 2023 Blog Yazıları

  Bebek arabası, bebekleri güvenli ve konforlu bir şekilde taşımak için büyük bir öneme sahiptir. Ancak her bebek arabası, farklı kullanım alanlarına ve amaçlarına hitap eder. Yani seçim yaparken doğru modeli tercih etmek için pek çok detayı bilmek gerekir. Bu detaylar sayesinde bebekler için en güvenli ve konforlu bebek arabasını bulmak mümkün olur. Hem bebeğiniz rahat bir şekilde seyahat edebilir hem de siz bebek arabasını daha rahat sürebilirsiniz.

  Bebek, Bebek Arabası
 • Temmuz 20, 2023

  Kış aylarında evlerde kapalı kalan çocuklar, yaz mevsiminin gelmesi ve güneşin sıcacık yüzünü göstermesiyle birlikte dışarıda daha fazla vakit geçirmek isterler. Sıcak güneşli günlerde eğlenceli tatil alanları, parklar çocukların kaliteli vakit geçirmesi için iyi birer alternatif olabilir. Ancak sevimli çocuklar bu alanlarda bulunan oyuncaklardan ve etkinliklerden sıkılabilir.

  Çocuk, Akülü Araba
 • Temmuz 19, 2023 Blog Yazıları

  Bebeğiniz dünyaya geldikten sonra tekstil ürünü, beslenme gereci, taşıma aracı gibi pek çok ürüne gereksinim duyarsınız. Özellikle yeni bir anne adayı iseniz ihtiyaçlar konusunda kafanız biraz karışabilir. Doğum öncesinde yapacağınız bir liste ile tüm gereksinimlerinizi eksiksiz bir şekilde giderebilirsiniz. Peki, yenidoğan bebeğin alışveriş listesinde neler yer almalıdır? Ürün seçiminde nelere dikkat etmeniz gerekir? Yenidoğan alışverişinde yer alması gereken ürünleri sizler için derledik.

  Bebek, Alışveriş
 • Temmuz 18, 2023 Blog Yazıları

  Bebeğinizin dünyaya gelmesiyle birlikte, hayatınızda yeni bir heyecan dalgası başlar. Her adımda onun sağlığı ve konforu için en iyisini sağlamak istersiniz. Bebeğiniz için hangi eşyayı seçmeniz gerektiğinizi düşünmeye başladığınızda, cevaplarınız her daim doğru tercihlere sizi yönlendirmelidir. Çünkü bu noktada bebeğinizin güvenliği ve rahatlığı söz konusudur.

  Bebek Eşyası
 • Temmuz 17, 2023 Blog Yazıları

  Yaz aylarının yaklaşması nedeniyle çocuğunuz için alışveriş yapmak istiyor olabilirsiniz. Özellikle bebekler hassas ciltleri ve hastalığa yatkınlıkları nedeniyle özenle giydirilmelidir. Kıyafet seçimi öncesinde aklınıza takılan sorulara cevap arıyorsanız sizin için hazırladığımız rehber niteliğindeki yazımızı okuyabilirsiniz.

  Bebek
 • Temmuz 16, 2023 Blog Yazıları

  Çocuklar hasta oldukları zaman öksürükle birlikte çoğunlukla balgam sorunu da yaşayabilir. Balgam çıkarmak sağlıklı bir bağışıklık sisteminin göstergesi olsa da çocuklar için balgam çıkarmak zor olabilir. Bu yüzden ebeveynler “çocuklarda balgama ne iyi gelir?” sorusunun yanıtını araştırmaktadır. Çeşitli durumlarda görülen balgamı çıkarmak için pek çok yöntem deneyebilir ve çocuğunuzun rahatlamasını sağlayabilirsiniz.

  Çocuk ve Balgam
 • Temmuz 15, 2023 Blog Yazıları

  Yenidoğan bebeklerde hıçkırık durumu sıklıkla yaşanır. Zamanla azalan bu hıçkırık, bebeğin sindirim sisteminin ve organlarının düzgün bir şekilde işlediğini gösterir. Bununla birlikte “bebeklerde hıçkırık neden olur?” sorusu ebeveynlerin sıklıkla endişeye kapılmasına neden olan bir durumdur. Yine de kısa süreli hıçkırıklar genellikle endişeye kapılmayı gerektirmez. Eğer bebekte uzun süre boyunca devam eden ve geçmeyen hıçkırık söz konusuysa, bu durumda hekime başvurmak gerekir.

  Bebek
 • Temmuz 14, 2023 Blog Yazıları

  “Bebekler neden yeşil kaka yapar?” sorusunun cevabını arıyorsanız muhtemelen çocuğunuzun dışkısında bir farklılık gördünüz demektir. Bebeklerde yeşil kaka hakkında tüm merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz.

  Yenidoğan Bebek
 • Temmuz 13, 2023 Blog Yazıları

  Anne adayları, hamilelik süresi boyunca hem fiziksel hem de duygusal değişikliklere uğrayabilir. Özellikle doğuma kadar birkaç kilo almak hamilelik sürecinin gerçeklerinden biridir.

  Anne Bebek
 • Temmuz 12, 2023 Blog Yazıları

  Sonsuz sevginin, besleyici sırlarla harmanlandığı doğanın en muhteşem armağanlarından biri olan anne sütü, bebeğinizin sağlıklı büyümesi ve gelişimi için en önemli temel ihtiyaçlardan biridir.

  Anne Bebek
 • Mayıs 05, 2023 Blog Yazıları

  Anneler Günü için tercih edebileceğiniz anne bebek ürünleri nelerdir? Eğer siz de bu sorunun yanıtını merak edenlerdenseniz, Kraft’ın kaliteli ve işlevsel Anneler Günü’ne özel anne bebek ürünlerine göz atabilirsiniz.

  anneler günü hediyesi
 • Mayıs 05, 2023

  Bebekler dünyaya geldikten sonra ebeveyn olarak pratik ve işlevsel pek çok anne bebek ürününe ihtiyaç duyulur. Bebekler için annelerin ihtiyaç duyduğu her şeyi kullanışlı bir şekilde muhafaza eden anne bebek çantaları bu ürünlerin başında gelir. Anneler Günü yaklaşırken siz de yakınlarınıza ne alacağınızı düşünmeye başladıysanız, fonksiyonel detayları ve şık tasarımları ile anne bebek çantası modellerini Anneler Günü hediyesi olarak değerlendirebilirsiniz.

  anneler günü hediyesi
 • Mayıs 05, 2023

  Anneler Günü’nde yeni annelere ve anne adaylarına alınabilecek en güzel hediyelerden biri bebek arabasıdır. Günlük hayatı kolaylaştırmak için üretilen modeller arasından seçim yaparken hem bebeğin konforu hem de annenin yaşam tarzına uyumlu modeli alarak sevdiklerinize yardımcı olabilirsiniz. Peki anneler günü hediyesi olarak bebek arabası seçimi yaparken hangi modelleri incelemelisiniz? Kararınızı vermeden önce gelin, detaylara bir göz atalım.

  anneler günü hediyesi
 • Şubat 25, 2023 Blog Yazıları

  Yeni ebeveyn olmak, hayatınızın en keyifli ve aynı zamanda en heyecan verici serüvenlerinden biridir. Mükemmel bir bebek arabası ise daha kolay hareket etmeyi mümkün kılarak bu yeni deneyimi yaşayan ebeveynlerin işini kolaylaştırmaya yardımcı olabilir. Ancak onlarca seçenek arasından nasıl bir bebek arabasının yaşam tarzınıza uyacağını ve hangi özelliklerin mutlaka değerlendirilmesi gerektiğini tahmin etmek pek kolay değildir. Siz de pek çok yeni ebeveyn gibi en iyi bebek arabasını arıyorsanız doğru yerdesiniz! Bebek arabası satın alırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini, mevcut türleri ve en iyi özellikleri ele aldığımız bu kapsamlı rehber ile ihtiyacınız olan ürünü hemen bulabilirsiniz.

  bebek arabası, bebek arabası seçimi
 • Ocak 25, 2023 Blog Yazıları

  Bebeğinizin doğumdan itibaren en ihtiyaç duyduğu şeylerden biri sağlıklı ve rahat bir uykudur. Bu nedenle beşik seçimi çok önemlidir. Bebeğiniz için beşik seçmek hiç kolay değildir. Beşik seçiminde göz önünde bulundurmanız gereken pek çok etken vardır. Peki beşik seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

  Bebek beşikleri
 • Ocak 16, 2023

  Çocuklarımızı gözümüzden bile sakınırız. Seyahat halindeyken olası kötü durumlar için gereken tedbirleri almak gerekir. Bu nedenle oto koltuğunun önemi öğrenilmesi gereken önemli bilgilerden biridir.

  Oto Koltuğu Hakkında Bilmeniz Gerekenler
 • Ocak 09, 2023 Blog Yazıları

  Bebeğiniz daha dünyaya gelmeden, bebek arabası telaşına düştünüz değil mi? Bebeğinizle birlikte dışarı çıktığınızda daha rahat hareket edebilir, arkadaşlarınızla bir yerde oturup kahvenizi yudumlayabilir ve sohbet edebilirsiniz. Sizin rahat olabilmeniz için önce bebeğinizin rahat olması gerekir.

  bebek arabası
  cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
  Çerez Kullanımı

  Sitemizi ziyaret ederek, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kullandığımız çerezlere izin vermektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız