KRAFT BABY BLOG

 • Mayıs 05, 2023 Blog Yazıları

  Anneler Günü için tercih edebileceğiniz anne bebek ürünleri nelerdir? Eğer siz de bu sorunun yanıtını merak edenlerdenseniz, Kraft’ın kaliteli ve işlevsel Anneler Günü’ne özel anne bebek ürünlerine göz atabilirsiniz.

  anneler günü hediyesi
 • Mayıs 05, 2023

  Bebekler dünyaya geldikten sonra ebeveyn olarak pratik ve işlevsel pek çok anne bebek ürününe ihtiyaç duyulur. Bebekler için annelerin ihtiyaç duyduğu her şeyi kullanışlı bir şekilde muhafaza eden anne bebek çantaları bu ürünlerin başında gelir. Anneler Günü yaklaşırken siz de yakınlarınıza ne alacağınızı düşünmeye başladıysanız, fonksiyonel detayları ve şık tasarımları ile anne bebek çantası modellerini Anneler Günü hediyesi olarak değerlendirebilirsiniz.

  anneler günü hediyesi
 • Mayıs 05, 2023

  Anneler Günü’nde yeni annelere ve anne adaylarına alınabilecek en güzel hediyelerden biri bebek arabasıdır. Günlük hayatı kolaylaştırmak için üretilen modeller arasından seçim yaparken hem bebeğin konforu hem de annenin yaşam tarzına uyumlu modeli alarak sevdiklerinize yardımcı olabilirsiniz. Peki anneler günü hediyesi olarak bebek arabası seçimi yaparken hangi modelleri incelemelisiniz? Kararınızı vermeden önce gelin, detaylara bir göz atalım.

  anneler günü hediyesi
 • Şubat 25, 2023 Blog Yazıları

  Yeni ebeveyn olmak, hayatınızın en keyifli ve aynı zamanda en heyecan verici serüvenlerinden biridir. Mükemmel bir bebek arabası ise daha kolay hareket etmeyi mümkün kılarak bu yeni deneyimi yaşayan ebeveynlerin işini kolaylaştırmaya yardımcı olabilir. Ancak onlarca seçenek arasından nasıl bir bebek arabasının yaşam tarzınıza uyacağını ve hangi özelliklerin mutlaka değerlendirilmesi gerektiğini tahmin etmek pek kolay değildir. Siz de pek çok yeni ebeveyn gibi en iyi bebek arabasını arıyorsanız doğru yerdesiniz! Bebek arabası satın alırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini, mevcut türleri ve en iyi özellikleri ele aldığımız bu kapsamlı rehber ile ihtiyacınız olan ürünü hemen bulabilirsiniz.

  bebek arabası, bebek arabası seçimi
 • Ocak 25, 2023 Blog Yazıları

  Bebeğinizin doğumdan itibaren en ihtiyaç duyduğu şeylerden biri sağlıklı ve rahat bir uykudur. Bu nedenle beşik seçimi çok önemlidir. Bebeğiniz için beşik seçmek hiç kolay değildir. Beşik seçiminde göz önünde bulundurmanız gereken pek çok etken vardır. Peki beşik seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

  Bebek beşikleri
 • Ocak 16, 2023

  Çocuklarımızı gözümüzden bile sakınırız. Seyahat halindeyken olası kötü durumlar için gereken tedbirleri almak gerekir. Bu nedenle oto koltuğunun önemi öğrenilmesi gereken önemli bilgilerden biridir.

  Oto Koltuğu Hakkında Bilmeniz Gerekenler
 • Ocak 09, 2023 Blog Yazıları

  Bebeğiniz daha dünyaya gelmeden, bebek arabası telaşına düştünüz değil mi? Bebeğinizle birlikte dışarı çıktığınızda daha rahat hareket edebilir, arkadaşlarınızla bir yerde oturup kahvenizi yudumlayabilir ve sohbet edebilirsiniz. Sizin rahat olabilmeniz için önce bebeğinizin rahat olması gerekir.

  bebek arabası
  cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
  Çerez Kullanımı

  Sitemizi ziyaret ederek, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kullandığımız çerezlere izin vermektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız