1

Baston Bebek Arabası

 

Farklı ihtiyaçları karşılayacak şekilde hazırlanan baston bebek arabası, pek çok ailenin bebek arabası konusunda ilk tercihlerinden birisi olmayı başarmış durumda. Baston bebek arabaları kullanım açısından çok daha rahatlık sağladığı için özellikle kadınların bu konuda baston modellerini tercih etmesini sağlıyor. Bebek arabalarının en önemli özellikleri arasında pratik kullanımı yer alıyor. Öyle ki dikey olarak tasarlanan bu ürünlerin kapatıldıktan sonra çok az bir yer kaplaması, taşıma konusunda da avantaj sağlıyor. Üstelik tentedeki güneşli kısımlarının ayarlanabilir yapıda olması, tam kapanabilmesi ve güneşe göre kolay bir şekilde ayarlanabilmesi, bebeklerin bu tente sayesinde güneşten korunmasını sağlıyor ve bu özellik de arabaların en önemli artılarından birisi.

 

Neden Baston Bebek Arabası?

 

Bu tip bir bebek arabasını tercih etmek isteyenlerin öncelikleri hafiflik ve kolay taşınabilirlik. Normal bir bebek arabasına göre çok da ergonomik yapıda bulunan bu ürünler, hafif olması sayesinde de kadınlar tarafından daha rahat bir şekilde kullanılıyor. Manevra kabiliyeti diğer arabalara göre çok daha fazla olan bu bebek arabalarında kolay bir şekilde yönlendirme yapılabiliyor. Fakat bunun yanı sıra güvenliğin de ihmal edilmemesi sayesinde bu arabaların güven içerisinde kullanılabilmesi mümkün.
Türkiye genelinde pek çok farklı marka tarafından üretimi gerçekleştirilen bu bebek arabaları, çok farklı çeşitlilikte ve özelliklerde. Bunun yanı sıra bu tip arabaların çok kolay bir şekilde kapanabilmesi söz konusu. Diğer arabalarda farklı sistemler geçerli olsa da baston bebek arabalarında bu katlama durumu çok daha basit bir şekilde ve genellikle tek tuşa bastırılarak gerçekleştirilebiliyor. Bu açıdan pratiklik, kolaylık ve kullanışlı bir ürün, baston modelleri ile kullanıcılara sunuluyor.

 

Baston Bebek Arabası İçin Dikkat Edilecekler

 

Baston bebek arabası modelleri için anne ve babaların satın alma aşamasında dikkatli olması gerekiyor. Öyle ki bu ürünlerin genel konsept itibarıyla çok hafif olması, çoğu zaman markaların dayanıksız ve kalitesiz ürünler kullanmasını da ortaya çıkarabiliyor. Bu tür durumlarda ise bebeklerin sağlığı tehlikeye atıldığından dolayı ailelerin bu tip ihmallere karşı dikkatli olması ve kesinlikle bu tip güvensiz durumların olduğu ürünleri satın almaması gerekiyor.


Hangi marka tarafından yapılmış olursa olsun tüm ürünlerin yetkili merciler tarafından gerekli görülen standartlara uyması gerekiyor. Bu standartların yanı sıra bebeklerin herhangi bir şekilde kötü etkilenmemesi adına hiçbir zararlı maddenin ve kimyasalın baston bebek arabası modelinde bulunmaması gerekiyor. Bu tip detaylara dikkat ederek yapacağınız incelemeler sonrasında sizin ve bebeğiniz için en uygun olanı kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Fiyat olarak değişiklik gösteren bu ürünlerde fiyat genellikle ek özelliklere bağlı olarak artmaktadır. Bu açıdan ihtiyaç duyduğunuz ek özellikler varsa eğer bu konuda inceleme yaparak kendinize göre bir model belirleyebilirsiniz. Daha detaylı bir şekilde inceleme yapmak istiyorsanız satın almayı düşündüğünüz ürünleri daha önce satın alan kişilerin değerlendirmeleri de inceleyebilir ve böylece içiniz rahat bir şekilde satın almaları yapabilirsiniz.

 

Siz de şayet hafiflikten ve ucuzluktan yana tercihinizi yapmak istiyorsanız ve özellikle de bebek arabanınızın evde büyük bir yer kaplamasını engellemek istiyorsanız baston bebek arabalarından yana tercihinizi yapabilirsiniz. Baston bebek arabalarının kullanımının kolay olması, hafiflik düzeyinin gayet iyi olması kalite şartını da beraberinde getirmektedir. Çünkü baston bebek arabası, kolay kullanımı sayesinde yakın bir yere dahi giderken ebeveynlerin kullandığı bir tip olmaktadır. Hal böyle olunca açılıp kapanması fazlalık gösterdiği için özenle seçilip satın alınmayan baston bebek arabası çok kısa sürede sizi yarı yolda bırakabilir. Kaliteli ürünleri ile anne ve babaların vazgeçilmez duraklarından olan Kraft Baby, sizlere kapılarını açmaktadır. Siz de baston bebek arabasından yana tercihinizi yapmak istiyorsanız www.kraftbaby.com ‘u kesinlikle ziyaret etmelisiniz. www.kraftbaby.com ‘da bulunan baston bebek arabaları içerisinde aklınızda bulunan kriterlere uygun olan ürünü bulmanız gayet mümkün olacaktır.

 

Kalite ve Güvenlik

 

Kalite ve güvenlik her anne ve babanın en önemli kriterleri arasında yer almaktadır. Markaya karar verirken bebeğinizin konforu, güvenliği, rahatı, emniyeti, arabanın kumaşı, tekerlekleri, fren sistemleri vb. Baz alınması gereken önem arz eden noktalardır.

 

Kullanım Kolaylığı Testi

 

Baston bebek arabası satın alırken belki de en önemli, en dikkat edilmesi gereken noktaların başında şüphesiz ki kullanım kolaylığı önemlidir. Bu sebep ile tek elle ve tek hamlede kapanabilen baston bebek arabasından yana tercihinizi yapmalısınız. Bebeğinizin en az 3 yaşına gelene dek hemen her yerde kullanabileceğiniz bebek baston arabası sizin daha işinize yaracaktır şüphesiz.

 

Kolay açılıp kapanması - Satın alacağınız baston bebek arabasının kolay açılıp kapanması çokça önemlidir.


Kapandığı vakit standart araba bagajına sığabilecek hale gelmesi, yani az yer kaplaması – bu özellik toplu taşıma araçlarını kullandığınız vakitlerde çok işinize yarayacaktır.


Çift Taraflı Olması – alacağınız baston bebek arabasının çift yönlü olması bebeğinizi hem kendinize hem de çevrenize çevirme olanağı sağlayacaktır size.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizi ziyaret ederek, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kullandığımız çerezlere izin vermektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız