H CS008 R
₺5.199,20 KDV Dahil
₺6.499,00 KDV Dahil
H CS008 LG
₺5.199,20 KDV Dahil
₺6.499,00 KDV Dahil
H CS008 DG
₺5.199,20 KDV Dahil
₺6.499,00 KDV Dahil
H CS008 BLK
₺5.199,20 KDV Dahil
₺6.499,00 KDV Dahil
1 2 >

0-36 Kg Bebek Koltukları

Bebek koltukları, arabanızla trafikte yolculuk halindeyken bebeğinizin daha güvenli bir şekilde yolculuk etmesini sağlamalarının yanı sıra aynı zamanda bir yasal zorunluluktur. Yasal bir zorunluluk olarak çocuğunuz 12 yaşına gelene dek, aracınızda mutlaka bir bebek koltuğu bulundurmalı ve çocuğunuzu o koltuğa oturtmalısınız. Çocuğunuza uygun bir çocuk koltuğunu arabanıza yerleştirmemeniz, ceza almanıza sebep olur. 0-36 kg oto koltuğu satın almak bu durumu da ortadan kaldırır. Bebek koltuğu, aracın arka tarafına yerleştirilerek sabitlenir ve böylece trafikte başınıza gelebilecek bir ani fren, çarpma gibi kaza durumlarında çocuğunuzun güvende kalmasını sağlar. Çocuk koltukları, taşıyabildikleri ağırlık kapasitesine göre sınıflandırılır. 0-36 kg oto koltuğu, yenidoğanlardan ortalama 11-12 yaşa kadar çocukları taşıma kapasitesine sahiptir.

0-36 Kg Bebek Oto Koltukları

0-36 kg bebek koltuğu, bütün yaş gruplarından çocukları kapsayabildiği için sıkça tercih edilir. Çocuğunuzun henüz yaşına girmediği dönemden, 12 yaşında olduğu güne kadar 0-36 kg bebek oto koltuğu çocuğunuzu aracınızda güvenle taşımanızı sağlar. Böylelikle, çocuğunuz büyüdükçe ve ağırlığı arttıkça yeni koltuk satın almanıza da gerek kalmaz.

0-36 Kg Bebek Oto Koltukları ve Modelleri

Kraft, her modelde ve renkte 0-36 kg oto koltuk seçenekleri sunar. Hem çocuğunuzun güvenliğini sağlayacak, hem bütçenize uygun olacak hem de aracınıza yakışacak 0-36 kg çocuk oto koltuğu modelleri mevcuttur. En çok tercih edilen modelleri arasında, Safe Rotate 0-36 kg oto koltuğu ve Spin Pro 0-36 kg oto koltuğu sayılabilir. Bu modellerin her ikisinin de farklı renk seçenekleri vardır. 0-36 kg çocuk oto koltuğu modelleri geniş iç hacimleri, baş desteği, yatış desteği, kaymayı engelleyici pedler gibi özellikleri sayesinde sizi güven ve konfor arasında bir tercihe zorlamaz. Bu sayede kolaylıkla kişisel tercihlerinize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

0-36 Kg Bebek Oto Koltukları Nedir? Ne İşe Yarar?

0-36 kg bebek oto koltukları, çocuğunuz büyüdükçe değiştirmek zorunda kalmadan kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmış çocuk oto koltuğu modelleridir. Temel işlevi, seyahatiniz sırasında çocuğunuz için endişe etmemenizi sağlamak ve çocuğunuzu güvende tutmaktır. 0-36 kg araç koltuğu, çocuğunuzun araçta sabit kalmasını sağladığı için oldukça etkili bir güvenlik önlemidir.

0-36 Kg Bebek Oto Koltukları Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çocuk koltukları, çocuklar için güvenli bir araba yolculuğu anlamına gelir. Bu nedenle Türkiye’de de dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi kullanımı zorunludur. Çocuğunuzun güvenliği söz konusu olduğu için, 0-36 kg bebek oto koltukları arasında seçim yaparken bazı kritik noktaları gözden kaçırmamalı ve doğru kararı vermelisiniz. 0-36 kg bebek oto koltuğu seçerken dikkat etmeniz gereken belli başlı özellikler şöyle sıralanabilir:

 • Koltuk araca kolay bir şekilde monte edilmelidir. 0-36 kg isofix oto koltuğu modelleri bu açıdan başarılıdır.
 • Seçtiğiniz ürün darbelere karşı dayanıklı olmalıdır.
 • Farklı yatış/oturuş pozisyonlarını destekleyen modeller seçilmelidir. Böylece çocuğunuz yolda rahatlıkla uyuyabilir.
 • 5 noktalı emniyet kemeri desteği güvenlik için son derece önemlidir.
 • Yumuşak dokulu, hassas bebek cildine zarar vermeyen kumaş uzun yolculuklarda rahatlık sağlar.
 • Hijyenik, silinebilen kılıf temiz bir kullanım deneyimi sunar.
 • ECE R44 belgesi olan ürünler kalite ve güvenlik standartlarına uygundur.

0-36 kg oto bebek koltuğu seçiminizde bu özelliklere dikkat ettiğinizde, çocuğunuzun trafikte meydana gelebilecek bir ani fren, çarpma gibi bir durumda daha güvende olmasını ve aynı zamanda konforlu ve hijyenik bir yolculuk yapmasını sağlarsınız.

0-36 Kg Bebek Oto Koltukları Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

0-36 kg oto koltuğu kullanmanız hem sağlık, hem maddiyat hem de yasal açıdan avantajlar sağlar. Çocuklar, fiziksel gelişimlerini henüz tamamlamadığından araçlardaki güvenlik ekipmanlarından yararlanamaz. 0-36 kg bebek oto koltuğu, aracı çocuğunuz için güvenli hale getirir. Maddiyat açısından da kaliteli bir 0-36 kg çocuk araba koltuğu tercih ederek tasarruf sağlayabilirsiniz.

0-36 Kg Bebek Oto Koltukları Hangi Özelliklere Sahip Olmalı?

Kaliteli bir 0-36 kg araç çocuk koltuğu, içiniz rahat bir şekilde kullanabilmeniz için aşağıdaki özelliklere mutlaka sahip olmalıdır.

 • Koltuk Avrupa Birliği standartlarına uygun olarak çarpışma testlerinden geçmiş olmalı
 • Baş ve boyun kısmını korumak için yan korumalar olmalıdır.
 • Kumaş hava almalı yani nano-teknolojik kumaş kullanılmalıdır.
 • Koltukla bir alarm sistemi olması da fayda sağlar. Alarm sistemine sahip 0-36 kg bebek koltuğu modelleri, eğer çocuğunuz emniyet kemerini yanlışlıkla açarsa 4 kez sesli şekilde uyarı verir. Böylece daima emniyet kemerini kontrol altında tutabilirsiniz.
 • Top Tether gibi sağlam bağlantı sistemleri de koltuğu daha güvenli hale getirir. Bu sistem çocuk koltuklarını sabitler ve bir çarpma anında koltuğun dönmemesini, sabit kalmasını sağlar.
 • Çocuğunuzun yolculuk sırasında sıkılmaması ve dışarıyı izleyebilmesi açısından, yüksek gövdeli koltuklar çok iyi bir tercihtir. Bu sayede hem güvenli hem de keyifli bir yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz.

Avrupa Standartlarına Uygun 0-36 Kg Bebek Oto Koltukları

0-36 kg oto koltuğu alırken, koltuğun güvenilir olup olmadığını anlamanın en iyi yolu, Avrupa standartlarına uygunluğunu kontrol etmekten geçer. Avrupa Ekonomi Komisyonu’nun, ECE R 44/04 isimli, çocuk koltuklarının güvenliğini denetleyen bölümüne uygun üretilmiş 0-36 kg bebek koltuğu modelleri ile, çocuğunuza güvenli bir yolculuk sunmanız mümkün. ECE R 44/04 standartlarına uygun bir 0-36 kg çocuk araba koltuğu şu özelliklere sahip olmalıdır.

 • Hedeflenen kiloyu taşıyabilecek yapı
 • Çarpma testlerini başarılı şekilde geçme
 • Güvenli emniyet kemeri sistemi
 • Yönergelere uygun ve kolay montaj imkanı
 • Kurulum ve uyarılar açısından anlaşılabilir ve eksiksiz kılavuz

En İyi ve Dayanıklı 0-36 Kg Bebek Oto Koltukları

Çocuğunuz için en dayanıklı ve kaliteli 0-36 kg araç çocuk koltuğu tercihini yapmanız için göz atabileceğiniz birçok seçenek mevcut. Avrupa standartlarına uygun, çocuğunuzu tamamen güvende tutacak en kaliteli 0-36 kg çocuk koltuğu modellerinden bazıları bunlardır:

 • Turner Fix 0-36 Kg Oto Koltuğu
 • Lucca i-size 0-36 Kg Oto Koltuğu
 • Easy Rotate 0-36 Kg Oto Koltuğu

0-36 Kg Bebek Oto Koltukları Markaları

0-36 kg oto koltuk için marka seçimi yaparken, çocuğunuz için en konforlu ve güvenli koltuğu bulmaya çalışmalı ve seçtiğiniz markanın içinizi rahat ettireceğinden emin olmalısınız. Kraft, Avrupa standartlarına uygun üretimi ve güvenliğe verdiği önemle, siz ebeveynlere birçok farklı seçenek sunar. Siz de Kraft ürünlerine göz atarak tercihinizi rahatça yapabilirsiniz.

0-36 Kg Bebek Oto Koltukları ve Fiyatları

 

Çocuğunuz için oto koltuğu seçimi yaparken en çok dikkat edeceğiniz noktalardan biri de 0-36 kg araba koltuğu fiyatları olur. 0-36 kg oto çocuk koltuğu fiyatları arasında gözlemleyebileceğiniz farkın nedeni, koltuklar arasındaki maliyet farkını artıran bazı özelliklerdir. Bu özellikler arasında; kullanılan kumaşların cinsi, koltukların hareket fonksiyonları, alarm sistemi gibi ekstra özellikler sayılabilir. Bu noktada size kalan, kendinize bir bütçe belirleyip, 0-36 kg oto çocuk koltuğu fiyatları arasında bir karşılaştırma yaptıktan sonra, bütçeniz için en uygun ama aynı zamanda en kaliteli seçeneği bulmak olur.

Siz de 0-36 kg bebek koltukları ve fiyatları incelemesi yaparak, aradığınız güvenli ve kullanışlı seçeneklere Kraft güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR