“Bebeğiniz Güvende”

Bir bebeğin hayatınıza gireceğini öğrendiğiniz andan itibaren yepyeni bir hayata başlıyorsunuz. Yeni hayatınızın en önemli varlığı olan küçük mucizeniz için her şeyin en iyisini istersiniz. O’nun güven, mutluluk, sağlık, konfor ve sevgi içinde olması hayattaki en büyük önceliğinizdir.
Kraft olarak bebeğinizi sizin kadar düşünüyor, onlar için çalışıyoruz. Ebeveyn hassasiyetinde; sevgi ve özveriyle üretilen ürünler sunuyoruz. Hayatınızı kolaylaştıran, bebeklerin güvenliğini ön planda tutan;  kaliteli, şık, konforlu ve Avrupa Standartlarında ürünlerimizle 35 yılı aşkın süredir sizinleyiz.

 

VİZYON


Sahip olduğu deneyimini ve bilgi birikimini arttırarak bebeklerin sağlıklı gelişimi için güvenliği ve konforu ön planda tutmak,
Hizmet ve ürün kalitesiyle ebeveynlerin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak,


MİSYON


Gelişen teknolojiyi takip ederek değişimi yönlendiren, müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir şirket olarak bebekler için güvenli ve konforlu ürünler sunmaktır.

 

DEĞERLERİMİZ


Yaratıcı ve yenilikçi
İnsana saygılı
Çevreye duyarlı
Müşteri odaklı
Dürüst ve şeffaf

ATAK DIŞ TİCARET A.Ş  35 yılı aşkın süredir dünya markalarını Türk tüketicileriyle buluşturan, anne-bebek sektörünün öncü firmalarından biridir. Bebeklerin sağlıklı gelişimi için geliştirilmiş ürün yelpazesine sahip markaları ile ebeveynlerin güvenini kazanmıştır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR