B A9S P
₺7.599,20 KDV Dahil
₺9.499,00 KDV Dahil
B A9S G
₺7.599,20 KDV Dahil
₺9.499,00 KDV Dahil
B A9S BLK
₺7.599,20 KDV Dahil
₺9.499,00 KDV Dahil
1 2 3 4 >

Bebek Arabası

Ebeveynler bebek müjdesi aldıklarında hayatlarının en özel anını yaşarlar. O heyecanla beklenen doğumdan sonra ise birçok yardımcı ürüne ihtiyaç duyarlar. Bu ürünlerin en başında da kuşkusuz ki bebek arabaları gelir. Bebek arabası bebeklerin rahatı ve sağlıklı gelişimi açısından oldukça önem taşır. Bebeğinizle dışarıda geçirdiğiniz vakit boyunca konforlu ve sağlam bir bebek arabası hem sizin hem de bebeğinizin mutluluğu için büyük rol oynar. Dayanıklı ve sağlam malzemeden üretilen, güvenli bir çocuk arabası modelini uzun yıllar kullanabilirsiniz.      

Piyasada birçok farklı özelliğe sahip bebek arabası modelleri yer alır. Siz de farklı tasarımlara, farklı işlevlere sahip modeller arasından kendi zevkinize ve yaşam tarzınıza göre en uygun modeli seçebilirsiniz.

 

 Bebek Arabası

 

 

Bebek arabaları, bebekleri sağlıklı, güvenli ve konforlu bir şekilde taşımak için kullanılan araçlardır. Doğumdan itibaren kullanabileceğiniz modeller, bebeklerinizi park ve alışveriş merkezi gibi alanlardan toplu taşıma araçlarına kadar birçok alanda güvende tutmak için tasarlanır. Çok yönlü özellikler sunan modeller sayesinde, anne ve babalar çocuklarıyla daha rahat vakit geçirir. Ebeveynlerin güvenini kazanan Kraft’ın geniş model yelpazesi içerisinde travel sistem, baston ve ikiz bebek arabaları yer alıyor. Her model bebeklerin temel ihtiyaçlarına yönelik tasarlanıyor.

 

Bebek Arabası Nedir? Ne İşe Yarar?

Bebek arabası hem ebeveynlerin hem de bebeklerin rahat etmesini sağlayan ve birlikte özgürce hareket etmeleri için üretilen araçlar olarak bilinir. Son derece işlevsel ve kullanışlı olan bebek arabaları, yürümeye başlamamış ya da yeni başlamış çocuklar için kullanılır. Bebekleri taşımak için kullanımının yanı sıra bebek bezi, biberon, bebek örtüsü, yedek kıyafet, oyuncaklar, ıslak mendil, battaniye gibi yolculuk sırasında ihtiyaç duyacağınız eşyaları depolamak için alan sunarak size yardımcı olur. Bu sayede dışarı çıktığınızda çocuğunuz için gerekli olan eşyaları elinizde taşımak zorunda kalmadan kendinizi daha rahat hissedersiniz. Ayrıca çocuğunuz ile alışverişe gidebilir, alışveriş sonrası aldığınız ürünleri bebek arabasının depolama alanına koyabilirsiniz. Böylece çocuğunuz ile yaptığınız gezintinin keyfini doya doya çıkarabilirsiniz.  

Ebeveynlerin Tercihi Bebek Arabaları Neler?

Bebeğiniz ile çıktığınız gezintileri çok daha keyifli kılacak modelleri Kraft'ta bulabilirsiniz. Hem bebeğinizin hayatını hem de bir ebeveyn olarak kendi hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Travel sistem, baston ve ikiz bebek arabaları farklı özelliklerde ve renklerde çeşitlere de sahiptir. Çeşitli tarzlardaki modeller, sizlere çok yönlülük sunacaktır…

Bebek Arabası Modelleri

Bebek arabası modelleri genellikle taşıdığı özellikler ve ebeveynlerin ihtiyaçlarına göre çok sayıda seçenek sunar. Yine de bu modelleri 4 kategoride ele almak mümkündür. Bu kategorileri şu şekilde sıralayabiliriz.

Standart  Bebek Arabaları  

Standart tarzda bebek arabaları en yaygın olarak kullanılan modellerin başında gelir. Bu modellerin açılır kapanır tente, yatma seçeneği, manevra yapabilen tekerlek sistemi gibi farklı özellikleri bulunur.  

Baston Bebek Arabaları

Bu modeller kullanımı kolay ve hafif olmasıyla ön plana çıkar. Açıp kapatması ve taşıması oldukça kolay olan modeller ayrıca çok az yer kaplamasıyla bilinir. Özellikle küçük boy bagajlar için bebek arabası arıyorsanız bu modelleri tercih edebilirsiniz.

Jogger Bebek Arabaları

Jogger tipi bebek arabalarının arkada 2 ve önde 1 adet tekerleği bulunur. Bu modeller büyük olmasına rağmen kullanım açısından kolaylık sağlar. Jogger arabalar çocuğunuza daha fazla alan sunduğu gibi, eşya depolama alanları açısından da oldukça konforludur.  

Travel Bebek Arabaları

Travel model arabalar fonksiyonel kullanım imkanı sunar. İstenildiği zaman bebek arabasından ayırabileceğiniz taşıma koltuğu, ana kucağı ve oto koltuğu gibi özellikleri bulunur. Ayrıca bu modelleri bebeğinizin doğumundan itibaren güvenle kullanabilirsiniz.

Bu modellerin içerisinde de katlanabilir bebek arabası, yeni doğan bebek arabası, yazlık bebek arabası, kabin boy bebek arabası gibi seçenekler bulunur. Siz de bu modelleri inceleyerek ihtiyacınıza en uygun olan modeli seçebilirsiniz.

Bebek Arabası Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bebek arabası modellerini incelerken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar bulunur. Bu unsurlar hem bebeğinizin hem de sizin sağlığınız ve güvenliğiniz için büyük önem taşır. Siz de bebek arabası seçimi yaparken bu kriterleri mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. İşte bebek arabası seçerken dikkat edilmesi gerekenler;  

Güvenilir Fren Sistemi

Bebek arabası seçimi yaparken fren sistemlerine de çok dikkat etmelisiniz. İyi bir fren sistemi yolculuk sırasında bebeğinizin güvende olmasını sağlar. Almayı düşündüğünüz arabanın arka tekerleklerinde fren sistemi olup olmadığını mutlaka sormalısınız. Ayrıca arabanın fren sisteminin sürüş kolundan kontrol edilebilir olması da büyük önem taşır.  

Bebeğinizin Yaşına Uygunluğu

Bir önemli konu da arabanın bebeğinizin yaşına uygun olup olmadığıdır. Bu yüzden bebek arabası seçerken bu konuda iyice bilgi almalı ve çocuğunuzun yaşına en uygun modeli tercih etmelisiniz. Bu hem çocuğunuzun gelişimi için de sürüş sırasındaki güvenlik için önemli bir noktadır.

Ergonomik Tasarım

Bebek arabalarının ergonomik bir sisteme sahip olması gerek sizin gerekse çocuğunuzun rahatı için önem taşır. Bu yüzden seçim yaparken bu konuyu da göz önüne almalısınız. Arabanın ağırlığı, fonksiyonel özellikleri ve katlanınca kapladığı alan gibi kriterleri iyice öğrenmelisiniz.  

Konfor Sunan Ayrıcalıklar

İster kısa ister uzun yolculuklar olsun bebeğinizin arabanın içerisinde kendisini konforlu hissetmesi de oldukça önemlidir. Bu konuda arabanın koruyucu tente, yatma özelliği, 5 noktalı emniyet sistemi, depolama alanı gibi kriterleri incelemelisiniz.

Yüksek Manevra Özelliği

Seçeceğiniz modelin yüksek ve dengeli manevra kabiliyeti olup olmadığını iyice araştırmalısınız. Bu manevra kabiliyeti özellikle ani hareketler gerektiren anlarda sizin ve bebeğinizin güvenliğini artırır.  

Kaliteli Yaylanma Sistemi

Kaliteli bir yaylanma sistemi bebeğinizin konforu için oldukça önem taşır. Yüksek yaylanmaya sahip arabalar özellikle engebeli ve bozuk yollarda çocuğunuzun sarsılmadan yolculuk etmesini destekler.

Kullanım Kolaylığı

Seçeceğiniz bebek arabasının kullanım kolaylığı yolculuk sırasında işinizi oldukça kolaylaştırır. Yaya olarak kolay ve pratik kullanıma sahip olan modeller hem zamandan tasarruf etmenizi sağlar hem de bebeğinizin daha rahat bir şekilde yolculuk yapmasını destekler. Aynı zamanda otomobil veya toplu taşımaya bindiğinizde katlayabileceğiniz bebek arabaları, günlük hayatta işinizi kolaylaştırır.

Bebekleri için her zaman her şeyin en iyisini isteyen ebeveynler, doğru bebek arabası modeline ulaşmak için öncelikle ihtiyaçlarını belirlemeli, yaşam tarzlarına ve çocuklarının yaşına dikkat etmeli. Tüm bu etkenler, model seçiminde bulunurken karşılaştırma yapmanızı sağlayarak sizi doğru ürüne ulaştırabilir.

Güvenlik Standartlarına Uygun Olmalı

Bebek arabasının sahip olması gereken en önemli belgelerden biri TS EN 1888 belgesidir. Bebek arabalarının güvenlik özelliklerini standartlaştıran bu belge, bebeklerin minimum risk altında olmasını sağlamak için yapılmıştır. Peki EN 1888 nedir?  EN "European Norm" Avrupa standardının kısaltılmış halidir. 1888 ise bebek arabalarının genel kodudur. Bebek ürünlerinin üzerinde bulunan bu belge, bebeklerin güvenliğinin sağlandığını gösterir.

Ergonomik Olmalı

Ebeveynlerin önceliklerinden biri de, bebeklerinin rahat olmasını sağlamaktır. İster kısa gezintilerde, ister uzun yolculuklarınızda bebek arabaları evden çıkmak istediğiniz her an yanınızda yer alır. Bebeklerinizin hem güvende kalmasını hem de rahat bir yolculuk yapmasını sağlar.

Alacağınız ürünün ergonomik olması, bebeğinize konforlu bir yolculuk imkanı sağlar. Bebekler yolculuklarını kimi zaman daha dik konumda oturarak ya da uzanarak geçirmek isteyebilir. Yatış kademesi ayarlanabilen bir model ile bebeğinize konforlu yolculuklar yaşatabilirsiniz. Bebek arabalarının eşyaları taşıyacak sepetinin olması ise bebeğiniz büyüdükçe artan eşyaları taşımanız konusunda size kolaylık sağlar.

Güvenilir Olmalı

Bebek arabaları, rahat olduğu kadar güvenli ulaşım yapmayı da kolaylaştıran araçlardır. Bebeğinizin konforunu sağlayacak bir diğer önemli özellik ise güvenlik konusudur. Doğru model seçimi bebeklerin güvenliği konusunda duyulan endişeleri ortadan kaldıracaktır. Bu noktada 5 noktalı emniyet kemeri ve güneşin zararlı ışınlarından koruyacak tente, bebeğinizin güvenliğini sağlayacak özellikler arasında yer alır. Arabaların güvenliğini belirleyecek özelliklerden biri de frenlerdir. Kullanımı kolay frenlere sahip modeller arabayı kontrol etmenizi kolaylaştırır. Kullanılan kumaşların kokmaması ve sağlığına zarar verecek herhangi bir kimyasal içermemesi de bebeğinizin sağlığı açısından önemlidir.

Kullanım Kolaylığı Sağlamalı

Bebekleri güvende tutmanın anahtarı bebek arabaları, bebeğinizle birlikte hayatınıza yön vermenizi sağlar. Dolayısıyla, alınan modellerin ihtiyaçlarınıza cevap vermesi size kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Kolay açılıp kapanabilen ve katlandığında az yer kaplayan modeller, kullanım kolaylığı sağlayan modeller arasında yer alır. Özellikle araba yolculuklarında kolaylık sağlayan katlanabilir modeller az yer kapladığı için zorluk yaşamazsınız.

Bir arabanın kullanım kolaylığı sağlaması için nerede kullanacağınızı bilmelisiniz. Kalabalık yerlerde ya da kısa gezintilerinizde kullanacaksanız hafif pratik modellere yönelmelisiniz. Bir arabanın kullanım kolaylığını sağlayan faktörler arasında yaşam tarzınızın önemi de oldukça fazladır. Araba seçiminde bulunurken puseti uzun süre mi kullanmanız gerekiyor, yoksa sadece kısa gezinti ve yürüyüşleriniz de mi kullanacaksınız? Arabayı sık sık taşımanız gerekiyor mu ya da evinizdeki saklama alanı aldığınız model için yeterli mi? Bu tarz soruları cevaplayarak, yaşam tarzınıza uygun ve ihtiyaçlarınızı karşılayan modele ulaşabilirsiniz.

Bebeğinizin Yaşına Uygun Olmalı

Aktif yaşam tarzınızı yansıtmanın en harika yollarından biri bebek arabalarıdır. Fakat bebek arabası seçiminde bulunurken, yaş faktörünü es geçmemelisiniz. Özellikle ilk 3 aylık dönemde tamamen yatar pozisyonda olan modeller, en ideal seçenekler arasında yer alır. Yenidoğan bebekler için uygun görülen modeller, henüz başını taşıyamayan bebeklerin destek ihtiyacını karşılamalı. Başının yana düşmesini engellemelidir. İlk 6 aylık dönemde bebeğin sabit, rahat ve güvende olması önemlidir. Dolayısıyla aldığınız modelin sağlam ve iyi süspansiyon sistemine sahip olduğundan emin olmalısınız.

6-12 aylık süreç içerisinde bebeklerde hareket gelişimi önem kazanmaya başlar. Bu dönemde oturma becerileri geliştirilmelidir. Bu noktada arabanın oturma ünitesinin geniş olduğundan emin olmalısınız. Ayrıca ayarlanabilir yapıda olması büyüyen çocuğunuza birden fazla seçenek sunmanızı kolaylaştırır. Rahat ve güvende kalmasını sağlar. 18-24 aylık dönem çocukların bağımsızlıklarını kazanmaya çalıştığı dönemdir. Bu dönemde dengeli yürümeye de başlayan çocuğunuz yürümek ve arabaya binmek arasında geçiş yapabilir. Dolayısıyla portatif bebek arabaları, en ideal seçenekler arasında yer alır. Böylelikle, çocuğunuzla yürürken kolaylıkla arabayı yönlendirebilir ya da hafif yapıları sayesinde katlayarak taşıyabilirsiniz.

Bebek Arabası Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Bebek arabası kullanmak hem ebeveynlere hem de çocuklara birçok avantaj sağlar. Bu avantajlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Bebek arabası kullanmak sizin ve bebeğinizin özgürce yolculuk yapmasına imkan verir.
 • Bebeğiniz arabanın içerisinde otururken ya da uyurken bir yerde rahatça kahvenizi içebilir, kitabınızı okuyabilirsiniz. Böylece bazı zamanlar bebeğinizden bağımsız hareket edebilirsiniz.
 • Bebeğiniz sizden bağımsız bir şekilde arabanın içerisinde oturup etrafı seyredebilir. Böylece yeni şeyleri keşfederek çevreyle olan iletişimini güçlendirir.
 • Bebek arabası, dışarı çıktığınızda yanınıza aldığınız çanta ve eşyalarınızı taşımanızı kolaylaştırır. Eşyaları bebek arabasının taşıma bölmesine koyarak konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz.  
 • İhtiyaç dahilinde arabanın içerisinde çocuğunuzun karnını doyurabilir, altını rahat bir şekilde değiştirebilirsiniz.
 • Bebek arabaları aynı zamanda mama sandalyesi görevi de görür. Bir kafeye ya da restorana oturduğunuz zaman eğer mama sandalyesi yoksa bebeğiniz arabanın içerisinde oturabilir ve yemeğini rahatça yiyebilir.
 • Özellikle çocuğunuz belli bir kilonun üzerine çıktığında bebek arabaları sizi büyük bir yükten kurtarır.

İkiz Bebek Arabaları ile Konforlu Kullanım Avantajı

İkiz bebeklere özel tasarlanan modeller, hem ikiz çocuklar için hem de birbirine yakın doğan iki kardeş için kullanılabilir araçlardır. İki aracı aynı anda itmek neredeyse imkansız olduğu kadar da yorucudur. Bu noktada, ikizler için tasarlanan modeller iki farklı araç gereksinimini ortadan kaldırıyor. Pratik kullanım avantajı sunuyor. Dayanıklı yapıları iki çocuğu tek bir araba ile yönetmenizi sağlarken modeller dışarıda vakit geçirmeyi daha rahat ve keyifli kılıyor.

İki çocuğun da rahat edebileceği şekilde tasarlanan modeller hem yeterli genişlikte oluyor hem de iki farklı oturma ünitesi bulunuyor. Bebeğinizi güvenle yerleştireceğiniz alanlar, yürümek ve gezmek istediğinizde kolayca evden çıkmanızı sağlar. Modellerin ayarlanabilir tenteleri güneşli günlerde bebeğinize gölgelik alan oluşturarak korumanızın yolunu açar.

Ayarlanabilir oturma üniteleri bebeğinizin konforuna hitap ederken tek elle kolaylıkla kapanması size pratik kullanım avantajı sunar. İkiz bebek arabası modelleri boyutları nedeniyle her ne kadar göz korkutucu gelse de katlanabilen modellerle evinizde yerden tasarruf edebilirsiniz. İkiz bebek arabaları iki bebeğin de konforuna, sağlığına ve mutluluğuna çözümler üreterek ihtiyaçlara cevap verir. Kraft Connect ikiz bebek arabası ve Pair bebek arabası kategoride ön plana çıkıyor. Ayarlanabilir oturma üniteleri, ayarlanabilir tenteleri, 5 noktalı emniyet kemerleri ve çıkarılabilir ön barları rahat ve güvenli gezinti olanağı sunuyor. Katlandıklarında az yer kaplamaları araç arkasında taşınmasını sorunsuz hale getiriyor.

Çok Yönlü Bebek Arabaları Kraft Modellerinde

Bebeklerin cildi, yetişkinlerin cildinden yaklaşık 3 kat daha ince olduğundan dolayı cildini dış faktörlere karşı korumak oldukça önemlidir. Kraft ürünlerinde, bebeklerin sağlıklı gelişimine yönelik tasarladığı ürünlerin kumaşında herhangi bir kimyasal içerik kullanılmıyor. Ürünlerini bebeklerin sağlıklı gelişimine ve konforuna hitap edecek şekilde tasarlıyor.

Doğumdan itibaren kullanılabilen Kraft ürünlerinde, güneş geçirmeyen tenteler bulunuyor. 5 noktalı emniyet kemeri sistemi ile bebekleri güven altına alıyor. Rahat ve ayarlanabilir koltukları bebeklere en güzel ortamı sunar. Siz de kaliteli ve konforlu bebek arabaları için hayatınızı kolaylaştıran ve bebeğinizin güvenliğini düşünen Kraft ürünlerini tercih edebilirsiniz. Farklı model ve farklı özellikteki ürünler arasından ihtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi modellere ve bütçenize hitap edecek bebek arabaları fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı ve Konforlu Yolculuklar için Travel Sistem Bebek Arabaları

Normal bebek arabalarına göre farklı fonksiyonlara sahip olan travel sistem bebek arabaları, çok sık yolculuk yapma durumu olan ailelerin pek çok talebini karşılıyor. Modeller, ebeveynler ve bebekler için yolculukları sorunsuz bir hale getirerek bebeklerin yol boyunca mutlu kalmasını sağlayabilir. Bebeğinizin doğumundan itibaren kullanabileceğiniz bebek arabası seti kullanışlı birçok özellik sunuyor. Ana kucağı ve portbebe gibi parçalar içeriyor.

Kraft’ın bu modeller arasında yer alan Town Travel Sistem Bebek Arabası, çok yönlü kullanım avantajı sunuyor ve doğumdan itibaren kullanılabiliyor. Ayarlanabilir tente ve rüzgarlığı hava şartlarına göre bebeklere güvenli ortam yaratmanın yolunu açıyor. Sunduğu zengin özellikler arasında çoklu pozisyona ayarlanabilen sırt dayanağının yanı sıra çift yönlü kullanım özelliği ve portbebe olabilen oturma ünitesi de bulunuyor. Sabitleyici aparatlar, portbebe ünitesi için kullanım rahatlığı sunuyor. Amortisörlü tekerlekleri ise 360 derece dönebiliyor. Tekerlekler, sessiz ve rahat sürüş imkanı sunarak bebekleri rahatsız etmiyor. Modelde bulunan geniş iç hacimli alt sepet ve sırt kısmındaki malzeme bebek eşyaları söz konusu olduğunda taşıma kolaylığı sunuyor. Model, kullanım kolaylığı sağlama amacıyla tek elle katlanabilir özelliğe de sahiptir. Taşıma koltuğu ise ana kucağı ve oto koltuk olarak kullanılabiliyor. Taşıma, yatış ve sallanma olmak üzere 3 farklı kullanım özelliği sunuyor. 0-13 kg bebekler için uygun olup otomobile kolaylıkla monte edilebiliyor.

Bebek Arabaları Hangi Özelliklere Sahip Olmalı?

Bebek arabalarının güvenlik, konfor, manevra kabiliyeti gibi özelliklere sahip olması hem siz hem de bebeğiniz için önemli bir noktadır. Aşağıda hem konfor hem de güvenlik için bebek arabalarında olması gereken başlıca özellikleri bulabilirsiniz:

 • Öncelikle bebek arabalarının güvenlik sistemleri ne kadar iyi olursa çocuğunuz o kadar güvende olur.
 • Arabanın emniyet kemeri çocuğunuz tarafından açılmayacak kalitede olmalıdır. Bu bağlamda 5 noktalı emniyet kemerleri bulunan modelleri seçmelisiniz.
 • Arabanın sırt yaslanma bölümünün istediğiniz düzeyde ayarlanabilmesi ve yatar pozisyona gelebilmesi çocuğunuz rahat için önemlidir.
 • Kullanılan malzeme ve materyallerin dayanıklı ve sağlam olmasına özen göstermelisiniz. Bunun için almak istediğiniz arabaya kendi ağırlığınızı vererek test edebilirsiniz.
 • Seçeceğiniz modeli tek elle kolay bir şekilde açıp kapatabilmelisiniz.
 • Çocuğunuzun güvenli için bebek arabasının arka terkeleklerinde iyi bir fren mekanizması mutlaka bulunması gerekir. Bu sistem oluşabilecek kazaların önüne geçmede büyük rol oynar.
 • Araba tekerleklerinin büyük ve iç kısmının hava dolu olmasına özen gösterin.
 • Arabanın manevra kabiliyetinin işlevsel olmasına dikkat etmelisiniz. Bu size kolay sürüş imkanı sunar.
 • Kolay kontrol edilebilir bir model seçmeniz size büyük rahatlık sağlar.
 • Arabanın üretiminde kullanılan kumaşın kalitesini de kontrol etmelisiniz. Bu kumaş insan sağlığına uygun olmalı ve bebeğiniz içine oturunca terleme yapmamalı. Ayrıca çıkarılıp yıkanabilme özelliğini de sahip olmalı.
 • Üstünde mutlaka koruyucu bir tente bulunmalı. Eğer tentede ışık alma bölmesi var ise mutlaka UV özelliği bulunmalı.
 • Arabanın yaylanma oranın yüksek olması engebeli yollarda bebeğinizin rahat etmesi açısından önem taşır.
 • Fren sistemi mutlaka sürüş kolunda yer almalı ki arabayı kolayca kontrol edebilesiniz.
 • Tente, yağmurluk, güneşlik, suluk ve biberon koyma yeri gibi özellikler konfor açısından önem taşır.
 • Eşyalarınızı rahatça taşıyabilmeniz için arabanın alt tarafında yer alan sepetinin hacminin geniş olması gerekir.
 • Eğer arabanız var ise bagaja kolay sığabilen bir model tercih etmelisiniz. Bunun için tekerlekleri kolay çıkarılıp takılabilen modelleri tercih edebilirsiniz.

Bebek Arabaları Puset ile Hayatı Kolaylaştırıyor

Bebek taşımanın en kolay yollarından biri de baston bebek arabaları. İnce bir profile sahip olan modeller diğer arabalardan hafif olmaları sebebiyle ayrılıyor. Katlanabilmeleri, kullanım kolaylığı sağlarken tek elle kolaylıkla katlanabiliyor olması modeli kullanışlı yapıyor. Baston bebek arabalarının manevra kabiliyeti yüksek olduğundan dolayı, köşelerde veya kalabalıklarda kolaylıkla yönlendirebilirsiniz. Alışveriş merkezi gibi yoğun olan mekanlarda çocuğunuzu hareket ettirirken ya da kaldırırken sorun yaşamazsınız ve işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Baston bebek arabası modelleri, tek başınıza olduğunuz zamanlarda hafifliğiyle kurtarıcınız olan araçlardır. Kraft Auto Bebek Arabası, doğumdan itibaren kullanabileceğiniz bir model olup geniş iç hacmi ile bebeğinize konforlu hareket olanağı sağlar. Yolculukları keyifli hale getirir. Farklı pozisyonlara ayarlanabilen sırt dayanağı bebeğinizin gün içindeki ihtiyaçlarına cevap verir. 5 noktalı emniyet kemeri ile yumuşak göğüs koruyucuları bebeğinizin güvenli ve konforlu kalmasını sağlar. Arabanın arka kısmını açma imkanı sunan fermuarlı sistem hava sirkülasyonu sağlayarak yaz aylarında bebeğinizin terlemesini önler.

Avrupa Standartlarına Uygun Bebek Arabaları

Bebek arabası alırken en çok araştırılan konulardan biri de seçeceğiniz modelin Avrupa standartlarına uygun olup olmadığı. Bebek arabasının Avrupa standartlarına uygun olması için TS EN 1888 belgesi bulunması gerekir. Bu belge arabanın Avrupa standartlarına göre üretildiğinin kanıtıdır. Bu da arabanın güvenlik açısından oldukça güvenilir olduğunu gösterir. Siz de araba modellerine göz gezdirirken beğendiğiniz modellerin TS EN 1888 belgesi olup olmadığını mutlaka öğrenmelisiniz.

Kraft ürünleri bebek arabası standartlarını karşılayan modellerden oluşuyor. Bebek arabaları arasında EN 1888 Avrupa Standartları belgesine ve çarpışma testi sertifikası ECE R44/04 yönetmeliklerine uygun ürünler yer alıyor.

En İyi ve En Dayanıklı Bebek Arabaları

Bebek arabası modellerine bakarken en iyi ve en dayanıklı ürünleri seçmek için ciddi bir araştırma yapmanız gerekir. Piyasada yer alan birçok markanın modellerini inceleyerek en iyisine karar verebilirsiniz. Arabanın dayanıklı olması uzun ömürlü kullanıcı deneyimi açısından oldukça önem taşır. Bu nedenle araba seçerken malzeme içeriğine ve yapısına bakmalısınız. Ayrıca seçim yaparken ihtiyaçlarınız doğrultusunda da karar vermelisiniz. Eğer az yer kaplayan bir model arıyorsanız kolay katlanır bebek arabasını tercih edebilirsiniz. Çocuğunuzun gelişimine uygun olarak 5 yaşına kadar kullanılan bebek arabası modellerini inceleyebilirsiniz.

Bebek Arabaları Markaları

Piyasada bebek arabası üreten yüzlerce marka vardır. Bunların içerisinden işlevsel, sağlam ve güvenilir modelleri bulabilirsiniz. En iyi bebek arabası markaları arasından yaşam tarzınıza ve ihtiyacına yönelik seçim yaparak bebeğinizle birlikte keyifli yolculuklara adım atabilirsiniz.  

Bebek Arabası Fiyatları

Bebek arabaları tasarımları, işlevleri ve özellikleri açısından farklı fiyatlara sahiptir. Araba modelleri geniş bir fiyat skalası içerisinde satışa sunulur. Burada devreye arabanın boyu, tasarımında kullanılan malzemenin kalitesi, Avrupa standartlarına uygunluğu gibi kriterler girer. Siz de bebek arabası modellerini bütçeniz doğrultusunda inceleyerek en uygun olanı seçebilirsiniz. Araştırmanızı yaparken bebek arabası indirimlerini araştırarak bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra birçok markanın yaptığı bebek arabası kampanyalarını takip edebilirsiniz. Böylece ihtiyacınızı karşılayan modelleri indirimli ve daha ucuza alabilirsiniz.

 

Birçok farklı modelin ve markanın yer aldığı Kraft, bu önemli yolculukta hem sizi hem de bebeğinizi fazlasıyla düşünür. Birbirinden şık ve güvenilir modellerin yer aldığı bebek arabası modellerine hemen göz atabilirsiniz. Bebek arabası seçiminin her aşamasında yanınızda olmayı garanti eden Kraft ayrıcalıklarını keşfederek seçtiğiniz modeli hızlı ve güvenilir bir şekilde hemen sipariş edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR