ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Bebek Oto Koltuğu Yükselticileri

Her ebeveyn, evde olduğu gibi farklı mekanlarda da bebeğinin rahat ve huzurlu olmasını ister. Bunun için de bebekler için tasarlanmış pek çok ürün bulunur. Bu ürünlerden farklı zamanlarda ve mekanlarda ihtiyaç duyulan desteği almak mümkündür. Böylelikle sadece bebeklerin değil, ebeveynlerin de günlük hayatta daha rahat olması sağlanabilir.

Bebek oto koltuk yükseltici de bu ürünler arasında yer alır. Otomobili olan veya farklı araçlarda seyahat etmeyi seven ailelerin en büyük ihtiyaçlarından biridir. Ailelere sağladığı kolaylığın yanı sıra bebeklere sunduğu konforla öne çıkar. Hatta yeni ebeveyn olanların bile rahat bir şekilde seyahat etmesine fırsat tanır.

Siz de, çok yönlü kullanımıyla avantaj sağlayan çocuk koltuk yükseltici sayesinde ailenizle birlikte güvenle seyahat edebilirsiniz. Konforlu ve güvenli yolculuklarda size eşlik eden koltuk yükselticiler araçlarınıza da kolaylıkla uyum sağlar. Ayrıca bebeğinizin ev dışında ihtiyaç duyduğu rahatlığı karşılayarak keyifli bir yolculuk deneyimi yaşatır.

Bebek Oto Koltuğu Yükselticileri ve Modelleri

Kraft’ta yer alan bebek oto koltuğu yükseltici modelleri isofixli olmalarıyla dikkat çeker. İsofixli oto koltuk yükseltici, araba koltuğuna kolaylıkla monte edilir. Bu sayede ebeveynlere avantaj sağlayan koltuk yükselticiler sayesinde araba sürüş halindeyken bebeğiniz dengesini kaybetmez. Ayrıca koltuğun sabit kalmasını sağlayacak isofix montaj sistemi hemen hemen her otomobilde bulunur.

İsofix yükseltici modeller her yaş grubu için farklı ebatlarda üretilir. Bununla birlikte modellerin ağırlık taşıma kapasitesi de değişir. Örneğin 2-3 yaş grubuna uygun olan modeller, ağırlığı 15 ile 36 kilogram arasında olan çocukları rahatlıkla taşıyabilir. Daha fazlası için ise 4-5 yaş grubuna uygun olan modelleri tercih edebilirsiniz.

Siz de çocuklarınızın çevreyi tanıyarak büyümesini istiyorsanız, oto koltuk yükselticinizi hemen temin edebilirsiniz. Oto koltuk yükselticiler sayesinde bebeğinizi arabaya bindirme konusunda hissettiğiniz endişenin de önüne geçebilirsiniz. Bebeğinizle birlikte güvenli ve konforlu bir şekilde dışarı çıkabilir, seyahat edebilir veya küçük çaplı bir gezinti yapabilirsiniz. Model çeşitliliği ile kolay tercih yapmanıza yardımcı olan Kraft, sizi en doğru oto koltuk yükselticiyle buluşturuyor.

Bebek Oto Koltuğu Yükselticileri Nedir? Ne İşe Yarar?

Oto koltuğu yükselticileri, bebeklerin araç seyahatlerinde güvenliğini ve konforunu sağlamak için kullanılan bir eşyadır. Belli yaş grubundaki çocuklar için özel olarak üretilir. Kullanımındaki amaç ise bebeklerin arabaya bindiğinde boyunu yükseltmek ve sürüş sırasında dengeyi korumaktır. Bu kapsamda çocukların boyu emniyet kemerini rahatlıkla takabilecek kadar yükselir.

Çocukların boyunu yükselttiği için dışarıyı daha rahat izlemelerine de olanak sağlar. Çocukların araç içinde hem rahat hem de güvende olmaları için ideal bir üründür. Ebeveynlerin çok merak ettiği “Yükseltici oto koltuğu yerine geçer mi?” sorusuna da işlevselliği ile karşılık verir. Kaliteli bir yükseltici oto koltuğu olarak ebeveynlere uzun yolculuklarda bile eşlik eder.

Kraft ayrıcalığı ile sahip olacağınız araba koltuğu yükseltici sayesinde bebeğinizle seyahat etmek için büyümesini beklemenize gerek kalmaz. Bebeğinizi oto koltuğu yükselticiye yerleştirebilir ve hayal ettiğiniz gibi seyahat edebilirsiniz. Ayrıca oto koltuğu yükselticiler ani manevralara ve frenlemelere karşı bebeğinizin hasar almasını önlemeye de yardımcı olur. Böylelikle yolculuk sırasında bebeğinizi koruma altına alabilirsiniz.

Bebek Oto Koltuğu Yükselticileri Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Her ebeveyn yükseltici oto koltuğu kaç yaş için kullanılır gibi sorularla meşgul olabilir. 5 yaşına kadar olan her çocuk için bebek oto koltuk yükseltici bulmak mümkündür. Bebekler için tasarlanan yükselticiler arasında ebat olarak en büyük olanlar 5 yaş araba koltuğu modelleridir.

Fakat sadece yaş grubuna göre seçim yapılması pek önerilmez. Çocuk oto koltuk yükseltici seçerken pek çok detaya dikkat etmek gerekir. Özellikle de size her anınızda eşlik edecek ve uzun süre kullanabileceğiniz bir yükseltici için en uygun modeli seçmeniz gerekir. Bu kapsamda şu detaylara dikkat edilebilir:

 • Bebeğinizin yaşı kadar ağırlığı da önemlidir. Bu nedenle bebeğinizin ağırlığının oto koltuk yükselticinin taşıma kapasitesinden fazla olmaması gerekir.
 • Hangi standartlara sahip olduğu da önemlidir. Tercih ettiğiniz model, yüksek kalite standartlarına sahip olmalı ve son teknolojiden destek alınarak üretilmelidir.
 • Bir diğer önemli detay ise güvenlik kemeridir. Seçeceğiniz oto koltuk yükselticinin güvenilir olması için kemerleri bulunmalıdır.
 • Bebeğinizin fren yapma gibi ani durumlardan hasar almaması için ise araç koltuğuna monte edilebilen isofixli yükselticiler tercih edilmelidir.
 • Güvenilir bir oto koltuk yükseltici için kenarlıklar da önemlidir. Böylelikle ani darbelere rağmen bebeğinizin oto koltuk yükseltinin içinde sabit kalması sağlanabilir.

Bebek Oto Koltuğu Yükselticileri Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Bebek oto koltuğu yükseltici, kullanıldığı ilk andan itibaren çeşitli avantajlar sunar. Özellikle de güvenli ve rahat yolculuklar için ebeveynlerin olmazsa olmazları arasında yer alır. Bununla birlikte hareketli bebekleri araç içinde sabit tutmaya da yardımcı olur. Doğru bir oto koltuk yükseltici ile huzurlu ve keyifli yolculuklar yapılabilir.

Taşınabilir olmasıyla ayrıca avantaj sağlayan oto koltuk yükseltici, bebeğiniz uykudayken bile onu rahatsız etmeden dışarı çıkarmanıza imkan tanır. Böylelikle yolculuk sonrasında bebeğinizin rahatını bozmadan yatağına taşıyabilirsiniz. Hatta yükselticiyi oturma ve yatma pozisyonlarında ayarlayarak yolculuk esnasında bebeğinizin huzur içinde uyumasını sağlayabilirsiniz. Kraft bünyesinde yer alan oto koltuk yükselticileri bebeğinizin durumuna uyum gösterdiği için ekstra konfor oluşturur.

Araç içinde bebeğinize göre korunaklı bir alan oluşturmanızı sağlayan oto koltuk yükseltici en keyifli yolculuklarda sizinle olur. Yolculuk esnasında başlarını ve bedenlerini kontrol edemeyen çocukların bile dengesini koruması için gerekli desteği sağlar. Bebeğinizin rahat, huzurlu ve güvenli olduğunu görmek ise size kendinizi daha iyi hissettirir.

Bebek Oto Koltuğu Yükselticileri Hangi Özelliklere Sahip Olmalı?

Bebek oto yükselticileri, sahip olduğu özellikler sayesinde avantaj sağlar. Eğer siz de ihtiyaçlarınıza uygun ve işlevsel bir oto yükseltici istiyorsanız hangi özellikleri taşıdığına dikkat edebilirsiniz. Böylelikle doğru seçimi yaparak pek çok konuda avantajlı olabilirsiniz. Bunun için ise şu özelliklerin bulunmasına dikkat etmenizde fayda vardır:

 • En önemli özelliklerden biri isofixli olmasıdır. İsofixli oto koltuğu yükseltici, araca kolaylıkla monte edilmesi sayesinde bebeğin güvenliği ve dengesi için önem taşır.
 • Bebeğin daimi konforu için ise oto koltuğu yükseltici minderinin yumuşak bir yapıya sahip olması gerekir.
 • Ürünün üretiminde kullanılan malzeme ve kumaş özelliği de önemlidir. Kimyasal kullanımı en az düzeyde olmalı, bebekte herhangi bir şekilde alerji yapmamalıdır..
 • Yüksekliği ise hem emniyet kemerini rahatlıkla takmanıza hem de bebeğinizin dışarıyı izlemesine izin vermelidir.
 • Maksimum güvenlik sağlaması için geniş hacim özelliğine sahip olmalıdır.
 • İstenildiğinde kolaylıkla çıkarılabilmesi için bel desteği özelliğinin bulunması gerekir.
 • Hem oturma yerinde hem de sırt kısmında sünger ve dolgular bulunmaldır. Böylelikle ekstra konfor sağlar.
 • 3 veya 5 nokta kemer sistemine sahip olmalıdır. Bu sayede oto koltuğu yükseltici bebeğinizi kalça ve omuzdan kavrayarak tam koruma sağlar.

Avrupa Standartlarına Uygun Bebek Oto Koltuğu Yükselticileri

Bebek oto koltuk yükselticiler, çarpma gibi çeşitli testlerden geçerek Avrupa standartlarına ne kadar uygun olduğunu ortaya koyar. Avrupa standartlarına uygun olan oto koltuğu yükselticiler dayanıklılığı ve konforu ile öne çıkar. Siz de doğru bebek koltuk yükseltici için Avrupa standartlarına uygunluğuna dikkat edebilirsiniz.

Avrupa standartlarına uygun olan oto koltuk yükselticiler kullanımı sırasında size her alanda kolaylık sağlar. Zahmetsiz bir şekilde, rahatlıkla taşıyabilir ve yerleştirebilirsiniz. Kumaş kalitesiyle de her mevsim kullanılabilirlik sağlar. Bunun beraberinde bebeğinizin aşırı ısınmasına izin vermeyerek terleme olasılığını azaltmaya yardımcı olur. Özellikle de bunaltıcı yaz sıcaklarına rağmen bebeğiniz araç içinde kendini rahat hisseder.

Ayrıca Avrupa standartları arasında yer alan bağlantı kemerleri de sabitlemeyi kolaylaştırır. Darbelerin oluşturacağı etkiyi minimize eder ve yol boyu emniyet sağlar. Oto koltuğu yükseltici bu gibi avantajları sayesinde yaşam tarzınıza hitap eden ideal bir araç içi aksesuar olur. Siz de en uygun modeli seçebilir ve aracınıza yerleştirerek bebeğiniz için emniyetli bir alan oluşturabilirsiniz.

En İyi ve Dayanıklı Bebek Oto Koltuğu Yükselticileri

Seyahat sırasında gerek konforu gerekse güvenliği sağlamak için tasarlanan oto koltuk yükselticiler dayanıklılığı ile uzun süreli kullanım imkanı sunar. En iyi ve dayanıklı olan araç koltuk yükseltici modeline ulaşmak için ise ürün özelliklerini ön planda tutabilirsiniz. Kraft bünyesinde yer alan modeller sahip olduğu özellikler ile ihtiyaçlarınızı bütünüyle karşılayabilir.

Bebek oto koltuğu yükselticiler aynı zamanda aracınıza estetik olarak uyum sağlar. Göz yormaz ve kaba bir görüntü oluşturmaz. İstediğiniz zaman çıkararak temizleyebilirsiniz. Böylelikle bebeğiniz için temiz bir ortam oluşturabilirsiniz. Bebeğiniz araç içinde rahatlıkla yemeğini yiyebilir ve içeceğini içebilir. Herhangi bir lekelenme durumunda ise yükselticilerin kolay temizlenebilir özelliğinin avantajını kullanabilirsiniz.

Siz de çocuğunuzu arabaya bindirirken, indirirken veya araç içindeyken güvende tutmak istiyorsanız en iyi modellerden yana tercih yapabilirsiniz. Sadece doğru kullanım ile bebeğinizin güvenliğini sağlamak mümkündür. Modellerin hafif ve kompakt tasarımı size pek çok konuda patiklik kazandırır. Hızlı ve kolay şekilde monte edebilir araç koltuğu yükselticiler ile bebeğinize yeni bir deneyim yaşatabilirsiniz.

Bebek Oto Koltuğu Yükselticileri Markaları

Kraft, araç koltuk yükseltici markalarını tek bir çatı altında toplar. Böylelikle farklı yükseltici alternatifleri sunar. Marka çeşitliliği sayesinde aradığınız modeli daha kolay bulabilirsiniz. Avrupa güvenlik standartlarını baz alarak üretim yapan markalar, çocuğunuzun ihtiyaç yükseltici tipini oluşturur. Bu hususta çocuğunuzun yaşı, kilosu, boyu ve gelişimsel ihtiyaçları da dikkate alınır.

Markaların üretim aşamasında kullandıkları malzeme, teknoloji ve kumaşlar farklı olabilir. Bu yüzden tercih yaparken ekstra dikkat gerekebilir. Öncelikle çocuğunuzun sağlığını olumsuz yönde etkileyecek malzemelerden uzak durmanız önerilir. Fakat pek çok marka çocukların hassas bünyesine ve bedenine göre üretim yapar. Bu yüzden Kraft bünyesinde yer alan markaları güvenle tercih edebilirsiniz.

Ebeveynlere verdiği güvence ile dikkat çeken birçok marka, Kraft aracılığıyla kullanıcılarla buluşur. Bu doğrultuda ise en iyi ve dayanıklı oto koltuğu yükseltici modellerini ebeveynlere sunarak uzun vadede kullanım kolaylığı sağlar. Bunun yanı sıra bebeklerin konforuna göre tasarlanan modellerle anne kucağı rahatlığına duyulan ihtiyaca karşılık verilir.

Bebek Oto Koltuğu Yükselticileri ve Fiyatları

Araba koltuk yükseltici fiyatları üretiminde kullanılan kumaş ve malzeme kalitesine göre değişebilir. Farklı teknolojilerden destek alınarak tasarlanan yükselticiler farklı renk ve model çeşitliliğiyle sunulur. Ayrıca Kaft kapsamında yer alan markalar modellerin içindeki yastıklarla rahat oturum sağlar.

Öte yandan oto koltuk yükselticilerde bulunan kemerlerin kaç noktalı olduğu da fiyatlarda belirleyici bir paya sahiptir. Güvenlik kemerleri, çocukların araç içinde daha güvenli şekilde seyahat etmesi için önemlidir. Kemelerdeki nokta sayısı da ürün fiyatnı etkileyen faktörlerdendir. Kemer üretiminde kaliteli malzemelerin kullanılması ise fiyatları ayrıca etkiler. Kemerler güvenlik açısından önemli olduğu için tasarımında dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanılır.

Siz de Kraft ayrıcalığı ile kaliteli, kullanışlı, pratik ve dayanıklı oto koltuğu yükselticisine sahip olabilirsiniz. Bu kapsamda farklı bütçeler arasından sizin için en uygununu kolayca bulabilirsiniz. Böylelikle seçiminizi yapabilir ve ürünü hemen satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR