< < Önceki Sayfaya Dön

Babymax Zuma Fix 0-36 Kg Oto Koltuğu Siyah

Marka : KRAFT
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺6.499,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺5.199,20(KDV Dahil)

 
 

:

Babymax Zuma Fix 0-36 Kg Oto Koltuğu Siyah

Babymax Zuma Fix 0-36 kg oto koltuğu siyah, bebeğinizin otomobil içinde güvenli ve rahat şekilde yolculuk etmesi için özel olarak tasarlanır. Sahip olduğu fonksiyonel donanımlar ile olası kazalara karşı çocuğunuzu korur. Yeni doğan bebeğinizin dahi uyum sağlayabileceği özelliklere sahip olan Babymax Zuma oto koltuğu siyah, uzun süreli kullanımlar için idealdir. Tercihe göre takılıp çıkarılabilen yeni doğan pedi ile bebeğinizin ihtiyaç duyduğu konforu kolayca sağlar. Yaklaşık 9 kg ağırlığa kadar taşıyabilen yeni doğan pedi, uzun yolculuklarda bile rahatlığı ön planda tutar.

 

Yaklaşık 0-12 yaş arası kullanımına uygun olan Babymax Zuma oto koltuğu siyah ebeveynler tarafından yoğun ilgi görür. Maksimum 36 kiloya kadar ağırlığı taşıyabilen ve formunu bozmayan kalitesiyle ebeveynlerden tam not almayı başarır. Boyutu ve başlığı ayarlanabilir özellikte olduğu için bebeğinizle birlikte büyür. Siz de bebeğinize uzun yolculuklarda eşlik edecek bir oto koltuğu arıyorsanız Babymax Zuma siyah kalitesini deneyimleyebilirsiniz. Bebeğinize konfor, size pratiklik kazandıran Babymax Zuma Fix 0-36 kg oto koltuğu siyah sadece Kraftbaby.com’da.

Isofix ve Top Tether Sistemli Babymax Oto Koltuğu

Babymax Zuma oto koltuğu siyah, hem otomobillere güvenli şekilde bağlanabilmesi hem olası kazalardan bebeğinizin minimum düzeyde etkilenmesi için isofix ve top tether sistemine sahiptir. İsofix sistemi, oto koltuğun araç gövdesine sağlam şekilde bağlanması bakımından kolaylık sağlayan bağlantı noktalarıdır. Top tether sistemi ise oto koltuğun tepe noktasından araç koltuğuna sabitlenmesini sağlayan bir bağlantı noktası olarak dikkat çeker. Ebeveynlerin fiziksel kabiliyeti baz alınarak tasarlanan bu iki sistem sayesinde bebeğiniz için otomobillerde üstün koruma sağlayabilirsiniz.

 

Ayrıca isofix sistemi ile koltuk otomobile pratik ve güvenli şekilde monte edilir. Top tether sistemiyle de çarpışma anında bebeğinizin öne doğru hareketi azaltılır. Olası kazalarda bebeğin öne doğru gitmesini, sağa ve sola dönmesini önleyen top tether sistemi sabitlik açısından ebeveynlerin beklentisine karşılık verir. Bebek oto koltuğunun araca hatalı takılmasını önleyen isofix sistemi ise ebeveynlere kolaylık sağlayarak zaman kaybının önüne geçer.

Babymax Zuma Oto Koltuğu Siyah Özellikleri

Babymax Zuma Fix 0-36 Kg oto koltuğu siyah, ebeveynlerin ilgisini çeken ve beğenisini toplayan çeşitli özelliklere sahiptir. Bunun yanı sıra bebeklerin rahatlığını ön planda tutan ve konforu gün boyu sürdüren çeşitli özellikleri vardır. Sunulan özellikler ürünün kalitesini gözler önüne sererken nasıl kullanılacağı konusunda da fikir verir. Babymax Zuma oto koltuğu siyahın öne çıkan özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

 • Avrupa güvenlik standardına uygun olarak tasarlanır. Aynı zamanda Avrupa Güvenlik Standardı Sertifikası olarak bilinen ECE R44/04 Sertifikası’na sahip bir üründür.
 • Koltuğun 5 noktalı olduğu için güven veren emniyet sistemi, hem omuzlardan kaymaz hem kolaylıkla takılabilir.
 • Bebeklerin koltuktan kaymasını önleyen şok emici omuz pedleri bulunur. Yumuşak yapısıyla dikkat çeken omuz pedleri, farklı yaş gruplarında dahi işlevsellik gösterir.
 • Model olarak 90 ve 360 derece dönebilme özelliği ile tasarlanarak ebeveynlere sunulur. Böylece gruplar arası geçiş yapmak daha kolay olur. Dilerseniz koltuğu isofix baza üstünde 360 derece döndürerek arkaya veya öne sabitleyebilirsiniz. 90 derece dönebilme özelliği ise bebeğinizi koltuğa yerleştirirken kolaylık sağlar.
 • Yan taraflarında bulunan korumalıkları ve oturma bölümünün altı deri kaplamadır. Bu sayede daha modern bir görüntü sunar ve temizlemesi de kolaydır.
 • Baş desteği birden fazla pozisyonda ayarlanabilir. Bu özellik sayesinde bebekler, uykusu geldiğinde rahatlıkla uyuyabilir ya da dilediği gibi dışarıyı izleyebilir.
 • Bebeklerin araba seyir hâlindeyken rahatsız olmadan uyuması için koltuğun oturma ünitesi 4 farklı yatış pozisyonuna ayarlanabilir özelliktedir.

Babymax Zuma Oto Koltuğu Siyah Kullanım Avantajları

Babymax Zuma oto koltuğu siyaha sahipseniz çocuğunuz, ikinci bir koltuğa ihtiyaç duymaz. Taşıma kapasitesi maksimum 36 kg olduğu için bebeğinizin fiziksel gelişimi olumsuz etkilenmez ve işlevselliğini sürdürür. Ekstra destek ayarları sayesinde ise bebeğiniz için güvenlik düzeyini her zaman yüksek tutar. Ebeveynlere çeşitli ayrıcalıklar tanıyan ürün; güvenli, dayanıklı, konforlu ve ergonomik yapısıyla öne çıkar. Babymax Zuma oto koltuğu ile uzun araba yolculukları da bebekler için son derece keyifli hale gelir.

 

Kullanımıyla çok yönlü avantaj sağlayan Babymax Zuma bebek oto koltuğu siyah, otomobile kolaylıkla montajlanarak ebeveynlerin işini kolaylaştırır. Isofix bağlantısı bu hususta ekstra fayda sağlar. Takması ve çıkarması pratik olduğu için dilediğiniz an zahmetsizce temizleyebilirsiniz. Tasarımında kullanılan deri kılıfı ve kumaşı, hem leke tutmaz hem silinebilir yapıya sahiptir. Bu sayede temizlik konusunda ebeveynleri yormaz. Yoğun kullanımda dahi kolay deforme olmadan uzun süre kalitesini korur.

Bebek Oto Koltuğu Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebekler için oto koltuğu seçerken dikkat edilebilecek pek çok özellik ve konfor sağlayan detay vardır. Bebeklerin yanı sıra ebeveynler için de büyük önem taşıyan bu detaylar, doğru oto koltuğu seçmeniz için destek sağlar. Her şeyden önce koltuğun minderlerinin rahat olmasına dikkat etmek gerekir. Yumuşak ve kalın minderler bebeğinizi gün boyu konforlu hissettirir. Bunun yanı sıra bebek oto koltuğu alırken şunlara da dikkat edebilirsiniz;

 • Ürünün Avrupa standartlarına uygun olması önemlidir. Avrupa standartlarına uygun tasarlanan ve çarpışma testlerinden geçen oto koltukları daha fazla güven verebilir.
 • Seçtiğiniz koltuğun ebatı bebeğinizin boyuna ve kilosuna uygun olmalıdır. Koltuğun fazla büyük olması hâlinde bebeğiniz kayabilir. Küçük olduğunda ise bebeğinize sıkışmış hissi vererek hareket alanını kısıtlar.
 • Emniyet kemeri oto koltuk için olmazsa olmaz bir öneme sahiptir. Bebeğinizin güvenle seyahat etmesi için alacağınız oto koltuğun birden fazla emniyet kemerine sahip olmasına dikkat edebilirsiniz.
 • Bebeğinizi olası çarpmalardan korunmak için yan korumaları bulunan koltuklara öncelik verebilirsiniz. Yan korumaların darbe emici özelliğe sahip olması ise ayrıca avantaj sağlar.
 • Koltuğun kademeli yükseklik ayarının olması da dikkat gerektiren detaylar arasında yer alır. Özellikle baş ve boyun mekanizmasının doğru ayarlanması kaza sırasında bir çeşit kalkan görevi görerek koruma sağlar.
 • Oto koltuğu alırken bebeğinizle birlikte kullanım konforunu da düşünmeniz gerekir. Bu hususta tek hareketle ayar kontrolü yapabileceğiniz oto koltuklarına yönelebilirsiniz. Böylece tek hareketle baş koruma ayarını ve yatış pozisyonunu kolayca ayarlayabilirsiniz.

Babymax Oto Koltuğu ile Ekstra Konfor ve Destek

Babymax Zuma Fix oto koltuğu siyah sahip olduğu gelişmiş özelliklerle ebeveynlere destek olur, bebeklere ekstra konfor sağlar. Gövde yapısı sağlam olduğu için tüm darbe kuvvetlerini emer ve direnç gösterir. Böylece bebeğinizi maksimum şekilde koruyabilir. Bebeğinizin koltuk içinde hareket edebilmesi ve farklı açılardan dışarıyı izleyebilmesine de olanak sağlar. Ultra geniş iç hacmi sayesinde anne ve babalara ekstra alan avantajı sunar. İç yapısındaki destek minderi ise yumuşak yapısıyla bebeklerin hareket ederken rahatsızlık hissetmesini önler.

Siz de Babymax Zuma Fix 0-36 kg oto koltuğu siyah ile bebeğinize anne kucağı hissiyatı vererek rahat bir şekilde araba yolculuğu yapmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğiniz için bir koruyucu görevi üstlenen Babymax Zuma Fix oto koltuğu siyaha siz de kraftbaby.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

ISOFIX BAĞLANTILI ARAÇLAR

-             0 – 13 kg Geriye Dönük Bağlantı

Isofix + Top Tether + Koltuk 5 noktalı emniyet kemeri

-             9 – 18 kg İleriye Dönük Bağlantı

Isofix + Top Tether + Koltuk 5 noktalı emniyet kemeri

-             15 – 36 kg İleriye Dönük Bağlantı

Isofix + Araç Kemeri

ISOFIX BAĞLANTISI OLMAYAN ARAÇLAR

-             0 – 13 kg Geriye Dönük Bağlantı

Araç kemeri + Koltuk 5 noktalı emniyet kemeri

-              9 – 18 kg İleriye Dönük Bağlantı

Araç Kemeri + Koltuk 5 noktalı emniyet kemer

-             15 – 36 kg İleriye Dönük Bağlantı

Araç Kemeri

Kilogram
0-36 KG (Grup 0-1-2-3 )
Renk
Siyah
Araç Bağlantısı
Isofix + Top Tether + Emniyet Kemeri
Ağırlık
9-10 Kg
Yatış Pozisyon
4 Kademeli
Koltuk Pozisyon
360° Dönebilen
Kemer Tipi
5 Noktalı Emniyet Kemeri
Yan Darbe Koruması
Var
Baş Desteği Pozisyonu
Çok Pozisyonlu
Garanti Süresi
5 Yıl
Yaş Aralığı
0-12 Yaş
Beden
Standart
Cinsiyet
Unisex
Doğa Dostu
Hayır
Renk Kodu
Siyah
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR