1

Bebek Bakım Çantası

 

Bebek bakım çantası her anne ve bebek için olmazsa olmaz ürünler arasında yer alarak farklı tasarım ve modelleri ile beğeninize sunuluyor. Dışarı çıkma hazırlıkları bebekleri annelerde herkesin bildiği gibi uzun sürmektedir. Bunun nedeni ise bebek bakım çantasının hazırlama sürecidir. Anne ve bebeğin dışarıda ihtiyaç duyduğu eşyaları taşımak için bol fermuarlı ve cepli çantalara bebek bakım çantası denir. Kraft bebek çantaları içerisinden ihtiyacınıza ve tarzınıza uygun bakım çantasına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

Bebek Bakım Çantası Ne İşe Yarar?

 

Bebek bakım çantaları, anne bebek çantası olarak da bilinir. Bu çantanın temel görevi bebek ile dışarı çıkıldığı zaman ihtiyaç uyduğu eşyaları yanınızda kolayca taşımanıza yardımcı olur. Standart kadın çantalarından farklı olarak bebek bakım çantaları, daha geniş bir tasarımı ile çok sayıda bölmesi bulunmaktadır. Bu özel bölmeler aracılığı ile sık tercih edilen emzik, biberon, mama önlüğü, mama kabı gibi ürünler kolay bir şekilde elinizin atında muhafaza edilir. Özel bölmeler sayesinde çantada yer alan tüm eşyaları çıkartmadan aradığınız ürüne kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bebek bakım çantaları, bebek ürünlerinin rahat bir şekilde yerleştirilebilmesi için özel tasarımı yer alır. Ayrıca bebeğin doğduğu andan itibaren anne için zaruri bir ihtiyaçtır.

 

Bebek Bakım Çantaları Modelleri

 

Model olarak bebek bakım çantalarının skalası oldukça geniştir. Kraft bebek bakım çantalarında bulabileceğiniz modeller arasında; bebek çantası seti, anne bebek sırt çantası, bebek bakım kol çantasıdır. Fermuarlı cüzdan, biberon çantası, el ve omuz için iki ayrı çanta, fermuarlı bebek bezi kabı, alt değiştirme minderi, bebek arabası kayışı gibi oldukça kullanışlı ürünler yer alır. Yürüyüş esnasında bebek bakım kol çantalarını bebek arabasının itme koluna rahatlıkla takabilirsiniz. Bununla birlikte bebek bakım sırt çantası da anneler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Bebeğinizi gerekli olduğunda kolay bir şekilde kucağınıza almanız için iki el ve kolu kullanabilir durumda bırakılabilir bebek bakım sırt çantaları aynı kol çantalarında olduğu gibi farklı bölümleri bulunur. Diğer tüm bebek bakım ürünleri gibi bebek bakım çantasını incelemek için Kraft İnternet sitesine göz atabilirsiniz.

 

Fiyat olarak bebek bakım çantaları genel de ürünün markasına, özelliklerine ve modele göre değişkenlik göstermektedir.Renk, model ve büyüklüklerine göre yer alan bebek bakım çantalarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda da kategorimiz üzerinden erişim sağladınız ve kendiniz için uygun gördüğünüz modeli anında sepete ekleyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR