image
image
image
image

KRAFT Kalitesiyle Bebeğiniz Güvende

Bebek büyütmek bir ailenin başına gelecek hem en meşakkatli hem en heyecan verici süreçtir. Gelişen bebeğinizin her zaman periyodunda geçirdiği değişikliklere ve gelişimlere şahit olmak her ebeveyn için tarifi imkansız deneyimlerdir. Bu zorlu ve bir o kadar özel süreç için ebeveynler zaman içerisinde sürekli değişiklik gösteren farklı yardımcılara ihtiyaç duyarlar. Kimi zaman bebeğinizin beslenmesinde, kimi zaman bebeğinizin oyun alışkanlıklarında, kimi zaman uyku arkadaşlığında ihtiyaç duyduğunuz her şey yılların deneyimi ve Avrupa standartlarındaki kalitesiyle Kraft’ta kolaylıkla bulabilirsiniz. Aynı zamanda, anne bakım ürünlerinin de alternatiflerine Kraft içerisinde göz atabilirsiniz. Bebeğinizin gözlerini dünyaya açtığı ilk andan itibaren değişen ihtiyaçlarını en güvendiğiniz markalarla karşılamak içinizi rahatlatacak. Nasıl ki güvenmediğiniz insanlara bebeğinizi emanet etmezseniz, kalitesine güvenmediğiniz ürünlere de emanet edemezsiniz. Kraft ürün gruplarına ise gözünüz kapalı güvenebilir; bebeğinizin gelişimini izlemenin keyfini sürebilirsiniz.
Daha henüz beslenmesi için doğrudan size ihtiyaç duyan bebeğinizin emme reflekslerini köreltmeden, annenin sağlığını ve konforunu rahatsız etmeden beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için yardımcı olacak göğüs pompası seçeneklerinin en kullanışlı ve sağlıklı modellerini Kraft’ta bulabilirsiniz. Beslenme alışkanlıkları bebeğiniz büyürken değişmeye hızla devam edecek! Mamayla beslenmeye başlayan bebeğinizi aile sofralarınıza davet ederken kullanacağınız mama sandalyesi en kalitelisini de yine Kraft ürün reyonlarında tercih edebilirsiniz. Kolay temizlenir materyallerden üretilen Kraft bebek ürünleriyle bebeğinizi beslerken steril bir yol izlediğinizden emin olabilirsiniz.
Bebeklerinizi yanınızdan ayırmak istemediğiniz günlük hayatınızda, hem sizin hem bebeğinizin konforu için doğru ekipmanları tercih etmek oldukça önemlidir. Yol arkadaşlığınızda da güvenebileceğiniz Kraft bebek arabaları, uzun ömürlü kullanımı, Avrupa standartlarındaki kalitesi ve dayanıklı malzemeleriyle bebeklerinizin keyifli bir yolculuk geçirmesini sağlıyor. Gerekli güvenlik önlemlerine sahip bebek arabası tasarımları, hafif yapısı ve kompakt dizaynı sayesinde ebeveynlere de eşsiz bir kullanım deneyimi sunuyor. Bebeğiniz temiz havanın tadını çıkarırken etrafını da rahatça keşfetsin diye güneşlik ve yağmurluk ekipmanlarına sahip Kraft bebek arabalarında, bebeğinizin sağlığını tehdit edecek hiçbir detay bulamayacaksınız. Yolculuklarınızın daha uzun vadede keyif ve güven vermesini ön gören bir diğer ürün grubu ise kuşkusuz oto koltukları! Trafikte her ayrıntı ve kuralın ailesinin hayatına mal olabileceğini bilen ebeveynler, araba yolculuklarında da Kraft deneyimine güveniyor. Her yaş ve her kilodaki bebeklerin güvenle kullanabileceği Kraft bebek oto koltuğu aklınızın bebeğinizde kalmasını engelleyerek, trafiğe olan odağınızı sürdürmenize yardımcı oluyor. Bebeğinizin ihtiyaçlarını ön gören tasarımlarla, onun sıkılmasını ve hareket kabiliyetlerinin daraltılmasının da önüne geçiyor.
Uyuyarak büyüyen bebeğiniz için en sağlıklı uyku arkadaşları Kraft bebek yatakları oluyor. Henüz evinize dahil olan bebeğinizin huzur içerisinde uyuması ve size de huzurlu geceler sağlaması için bebek yatak seçimi oldukça hassas bir konudur. Kolay uyutmanızı sağlayacak ekipmanlara sağlık Kraft bebek yatak modelleri, ilerleyen yaşlarda kendi kendine yatakta hareket edecek kadar büyüyen bebeğinize yaylı yatak modellerini de en yüksek kalite ürünlerle sunuyor.
Bebeğini güvenle büyütmek isteyen her annenin yol arkadaşı olacak çözüm önerileri, yılların tecrübesiyle Kraft’ta sizleri bekliyor!

Çerez Kullanımı

Sitemizi ziyaret ederek, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kullandığımız çerezlere izin vermektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız