sadsad x
asdasd

Anne Bakım Çantası


Bebek doğdu andan itibaren birçok ihtiyaçta açığa çıkar. Evden her çıkıldığında bebeğin ihtiyacı olan ve yanınızda bulundurmanız gereken emzik, biberon, bebek bezi, battaniye, mama, yedek elbise gibi daha bir sürü şey. Bu ürünleri kolay bir şekilde taşıyabilmek için sağlam bir anne bakım çantasına ihtiyaç vardır. Aksi halde bu kadar eşyayı taşımak pek de mümkün olamayacak. Neyse ki sizler için Kraft kaliteli ve konforlu tasarım ürünleri ile bu zor süreci sizler için kolaylaştırıyor.


Anne Bebek Bakım Çantası Modelleri


Anne bakım çantası aranılan en önemli özellik çok bölmeli olmasıdır. Bebek için ağız mendili, biberon, yedek eşya, bez, oyuncak derken çanta dolup taşmaktadır. Bebek için ihtiyaç olan emziği bölmesi olmayan bir çantada saatlerce arayabilirsiniz. Anne bakım çantasında yer alacak olan pek çok göz sayesinde eşyalarınızı düzenli bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Bu sayede olası zaman kaybının da önüne geçmiş olursunuz. Çok sayıda bölmeleri ve eşya gözleri ile anne bakım çantasında tablet, diz üstü bilgisayar, anahtar, cep telefonu gibi kişisel eşyalarınızı da rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda Kraft modeli bazı anne bakım çantalarında termoslu biberon ve mama bölmeleri ile silinebilir kirli bez torbası koymak için ayrıca bölümler yer alır.


Bir Bebek Bakım Çantası Hangi Materyal Seçilerek Üretilmelidir?


Anne bakım çantası tercihlerinizde hafif malzemeden üretilenler tercih edilmelidir. Bunun nedeni ise bebeğin ihtiyaçlarının yeterince ağırlık yapacağından ağır yükten kurtulmanız gereklidir. Anne bakım çantaları su geçirmeyen pamuklu kumaşlardan üretilerek yağmur yağdığından eşyalarınızın ıslanmasının önüne geçecektir. Aynı zamanda pamuklu dokusu sayesinde sizleri taşırken terletmeyecek nefes almanıza yardımcı olacaktır. Mama ve biberonların konulduğu bölmelerde su geçirmeyen astar kullanılması oldukça önemli bir detaydır. Su geçirmezlik özelliği ile bakım çantası mama ve biberondan dökülen su-sıvıların diğer eşyalar ile karışmasını, ıslanıp kirlenmesinin de önüne geçer. Anne bakım çantasında kolay silinebilir ve rahat temizleme imkanı olanların tercih edilmesi ebeveynler için büyük kolaylık olacaktır. Sağlık bakımından zararlı olan Ftalat, Bizfenol ve kurşun gibi kimyasal maddelerin anne bakım çantasında yer almaması gereklidir.
Anne bakım çantalarına aynı zamanda anne çantaları da denilmektedir. Bebeklerin büyüme evresinde annelerin kullandıkları en önemli eşyalar arasında yerini alır. Bu nedenle anne bakım çntasını nasıl taşımaktan hoşlanıyor ise ona tercih de bulunması gereklidir. Bu tercih tam anlamı ile kişisel tercihe bırakılmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.