1

Park Yatak

Bebeğiniz biraz hareketlenmeye başladığı zaman onu durdurmak zor bir durum olacaktır. Enerjisi git gide artan bebeğiniz, bütün hünerlerini size sergilemek için büyük çaba içine girer. Bebek dışında bu durumlarda başka şeylerle ilgilenmek mümkün olmamaktadır. Bir müddet beşiğinde oynasın diye düşündüğünüzde ahşap karyolaların kenarlarına her ne kadar korumalık konulursa konulsun çok hareketli olan bebekler için tehlikeli bir durumdur. Fakat bir oyun parkı sahibi iseniz işiniz her anlamda oldukça kolaydır. Henüz küçük olan bebeğinizi odasında yalnız yatırmaya hazır değilseniz park yatak seçenekleri yardımınıza yetişecektir.

Bebeklerin huzurlu bir şekilde uyumasını sağlamakta olan ve kendilerini güvende hissettiren park yatak, anne ve babalar için de oldukça büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Özellikle de konforlu bir park yatak seçimi yaptıysanız, bebeğinizin güvenli oluşundan asla şüphe duymadan günlük aktivitelerinizi yerine getirebilirsiniz. Yeni doğan bebekler sık sık uyanmaktadır. Bebeğiniz uyanıp sizi yanında isteyebilir. Size ihtiyaç duyabilir. Böyle durumlarda annelerin, bebeklerini tek yatırmaya gönülleri razı olmamaktadır. Onlar ile birlikte yatmak isterler. Fakat bu durum bazen bebek için tehlike arz edebilmektedir. Bu sebeple hem bebekle birlikte olması hem de kendi yatağında yatması bakımından park yataklar sıklık ile tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Park Yatakları Neden Gerekli?

Bebek sahibi olanlar bu ürünün gerekliliğini daha iyi anlayacaktır. Uzaktan bakıldığından basit bir şekilde görünen birtakım durumlar için üretimi yapılan ürünleri kullanmak, hayatımızı olumlu yönde etkilemektedir. Hayatımız düşünüldüğünde oyun parkı veya park yatak çok daha kolaylaştıracaktır. Henüz küçük olan bebeğinizi halen emziriyor iseniz aynı yatakta uyumanın tehlikelerinin de bilincinde olmanız gerekir. Bu bilinç ile onun yalnız başına odasında uyumasını istemeyenler, her ağladığında odasına gidip emzirmenin de yorucu bir durum olacağının farkındadır. Bu durumda oyun parkı harika bir çözüm sunar.

Oldukça hareketli olan bebeğiniz ile iş yapmak imkansız hale mi geldi? Karyolasında tek başına bırakamıyor musunuz? Çünkü karyolada bir yerlere çarpıp canını acıtacağından endişe ediyorsunuzdur. O zaman arandığınız çözüm oyun parkıdır. Yumuşak yatakları ile seyahatlerinizde dahi yanınızda taşımanız mümkün. Bu gibi birçok özelliği bulunan park yataklara her anne-baba sahip olmalıdır.

Kraft Baby, park yatak ürünlerine www.kraftbaby.com sitesinde yer vererek ebeveynlere büyük imkanlar sunmaktadır. Park yatak bebeklerin kendilerini keşfetmelerini, daha iyi zaman geçirmelerini sağlayan önemli bir alternatif olmaktadır. Siz de eğer bebeğinizin güven dahilinde hareket etmesini istiyor, kendinizin de güven duygusu ile endişeden uzak bir şekilde yaşam sürmenizi istiyorsanız www.kraftbaby.com’a girerek park yatak ürünlerinden kendinize uygunluk göstereni seçerek sepetinize ekleyebilir, satın alarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Bebek Oyun Parklarının Özellikleri Nelerdir?

Farklı gelişim evrelerinde bebekler uzun zaman yatakta kalabildiğinden dolayı bebek oyun parkı sunmuş olduğu özellikleri ile ebeveynlere büyük kolaylıklar sunar. Bunları sıralayacak olursak eğer;

Beşik şeklinde kullanılabilmesi; Oyun parklarının en büyük özelliği kendi yatağınızın yanına koyarak bebeğe kolay bir şekilde ulaşmanız sağlanır. Bebeğiniz ağladığı zaman yerinden kalkmanıza gerek kalmadan fermuarlı kısımdan açıp, oyun parkı ile kendi yatağınızı birleştirebilirsiniz.

Fermuarlı pencereler; Fermuarlı kısım sayesinde bebeğiniz istediğinde yatağa girip çıkabilir kendi alanı içerisinde özgür bir şekilde hareket etmesine yardımcı olabilirsiniz.

File pencereler; kenarında yer alan fileler sayesinde bebeğiniz havasız kalmadan etrafı kolayca seyretme imkanı bulur. Çabuk sıkılmadan uzun süre oynama imkanı doğar.

Sallanabilme özelliği; bu oyun parkların önemli olan bir diğer özelliği ise sallanıyor olmasıdır. Bebek huzursuzlandığı zaman hafif sallayarak uykuya geçişini kolaylaştırabilirsiniz.

Müzikli ve ışıklı dönenceler; Müzikli modelleri de vardır. Bu sayede bebeğiniz yatak içerisinde eğlenceli vakit geçirecektir. Hem sizin işiniz kolaylaşacak hem de uykuya geçişi kolay hale gelecektir.

Alt açma ünitesi; Bebeğinizin altını değiştirmek için uzaklara gitmenize gerek yok. Oyun parklarında yer alan alt açma ünitelerini kullanarak işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Aynı zamanda oyun içerisinde ara kata sahip olması, oyuncak torbasının bulunması, tekerlekli olması, hafif ve taşınabilir olması ile her alanda hem bebeğiniz hem de sizler için kolaylıklar sunar.

Tekerlekli Tasarım

Park yataklar tekerlekli yapıları sayesinde bulunduğunuz odaya kolaylık ile taşınabilmektedir. Bu sebeple park yatak seçiminde öncelikli olarak bir yanında iki tekerleği bulunan modellerden yana tercih hakkınızı kullanmalısınız. Siz işinizi yerine getirirken bebeğiniz yanınızda oyun oynasın diye veyahut bebeğinizi, yatak odasından kendi odasına taşımak istediğiniz vakit bu özellik oldukça işinize yarayacaktır.

Çift Kademeli Tasarım

Park yatak – oyun parkları genel anlamda iki kademeli olarak tasarlanmaktadır. Bu sayede ilk zamanlarda bebeğin yatağınız ile aynı hizada olması için yatak kısmını üst kademede kullanabilmeniz mümkün olacaktır. Yüksek kademeli olan kullanım, bebeği yatağa yerleştirirken de büyük kolaylık sağlayacaktır ebeveynlere. Altta kalan kısma da bebeğin eşyalarını yerleştirerek tasarruf sağlayabilirsiniz. Bebeğiniz biraz daha büyüdüğü vakit ayağa kalkabilecek yaşa geldiğinde ise yatağı alt kısma getirerek daha güvenli bir ortam sağlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR