Kanguru

Bebeklerin rahat taşınabilmesi ve aynı zamanda anne babası ile bağının kopmaması adına bebek kanguruları tercih edilmektedir. Bu özel kanguru modelleri, bebeklerin göğüs bölgesi başta olmak üzere vücut yakınlığında taşınmasını sağladığı için anne ve babalar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Bu ürünlerde güvenlik öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken detay olduğu gibi anne ve babaların güvenli modellere yönelmesi gerekir. Özellikle son yıllarda bu alana daha fazla ilgi gösterilmesi çok farklı ürünün piyasaya sunulmasına neden olurken tüm ürünler için güvenliğin söz konusu olmadığı rahatlıkla söylenebilir. Bu nedenle seçimlerde dikkatli olunması ve olabildiğince dayanıklı, güven yaratan ürünlerin satın alınması gerekir.

Annelerin ve babaların bebekleri daha iyi bir şekilde taşıyabilmeleri için en uygun ürünlerin başında kanguru gelmektedir. Kanguru sayesinde alışverişinizi, gezinizi ve dışarıda herhangi bir işinizi rahatlık ile yapabilmeniz kesinlikle mümkündür. Siz de eğer kanguru alışverişi yapmak, çocuğunuzu daha iyi bir şekilde taşıyabilmek istiyorsanız, www.kraftbaby.com ‘ u ziyaret ederek bu düşüncelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kraft Baby, güvenilir bir adres olmaktan ziyade en az sizin kadar bebeğinize değer vermektedir. En iyi hizmetler, değer vermek ile gerçekleştirilmektedir. Kraft Baby, işte tam da bunu hedeflemektedir.

Kanguru Nedir?

Kangurular; bebeğinizi, kollarını kullanmaksızın kendinize yakın bir vaziyette rahatça taşımanızı sağlayan, son derece güvenli olan bebek taşıma ürünlerindendir. Bu tür ürünler, bebeğiniz ile dışarıda vakit geçirdiğiniz vakit, en değerli varlığınızı kolayca ve canını acıtmadan taşımanızı sağlamaktadır. Aslında ebeveynlere, bebek arabasına göre çok daha fazla fayda sağlamaktadır. Bu neden ile ebeveynler, bebek arabasından ziyade kanguru seçiminde bulunmaktadır. Özellikle ulaşım için toplu taşıma araçlarını kullanan ebeveynler için bebek arabaları son derece sıkıntılı olmaktadır. Üstelik bebek arabaları toplu taşımalarda büyük yer kapladıkları için bazen engelli arabalarına yer kalmamaktadır. Bu ince ayrıntıyı da baz alarak alışveriş yapan ebeveynler, kanguru seçiminde bulunmaktadır. Kangurular, toplu taşımada meydana gelecek olan olumsuzluk gibi durumlarda sizin elinizi serbest bir şekilde kullanma imkanını sunar. Bu hal, güvenli bir şekilde yolculuğunuzu yapmanıza yardımcı olacaktır. Bebeğiniz belirli bir yaşa geldiğinde kanguruların anne sırtında taşınmasına imkan tanıyan modeller de mevcudiyet göstermektedir.

Kanguru Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bu tip bir ürün satın alırken öncelikli olarak bebeğin sağlığı göz önünde bulundurulmalıdır. Bebek sağlığını olumsuz bir şekilde etkileyecek çeşitli kimyasalların kullanılması, ürün için olumsuzluk yaratacak ve kesinlikle bu ürünün satın alınmaması gerektiğini ailelere gösterecektir. Bebek sağlığı açısından zararlı hiçbir kimyasal bulunmayan ürünler aileler tarafından öncelikli olarak tercih edilmelidir.
Bunun dışında 2. olarak dikkat edilmesi gereken detay ise Avrupa standartlarına uygun bir şekilde ürünlerin üretilmesidir. Avrupa standartları bebek ve bebeğin gelişimi adına gerekli olan tüm kriterleri belirlediği gibi üretimlerin de bu standartlar dahilinde yapılmasını sağlamaktadır. Bu açıdan Avrupa standartlarına uyumlu bir ürün satın almanız size tüm bu avantajları sunacaktır. Bu açıdan satın alma aşamasında ürünlerin öncelikli olarak bu kriterlere uyup uymadığına bakılması gerekir. Bu kriterler için uyumluluk sağladığından sağlandıktan sonra diğer beğeni gibi kişisel tercihlerinize göre seçim yapabilirsiniz.

Kanguru Ürünlerinin Özellikleri Neler?

Kanguru modelleri ürünün özelliklerine göre çok farklı pozisyonda kullanılabilmektedir. Bu açıdan satın alma aşamasında öncelikli olarak sizin için nasıl bir ürün ihtiyacı olduğunu düşünmeli ve bu ihtiyaçları karşılayacak bir ürün seçmelisiniz. Pozisyon seçeneğinin çok farklı olması bebeklerin sıkılmadan dolaşmasını sağladığı gibi zaman zaman bebeği taşıyacak olan anne ve babanın da dinlenmesini ve farklı bir pozisyona geçerek yorulmamasını sağlamaktadır. Ürün satın alırken hangi pozisyonların desteklendiğini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.
Kanguru ürünleri sayesinde bebek normal bir bebek arabasında olduğu kadar anne ya da babaya uzak kalmaz. Daha fazla yakınlık kurulduğu gibi bebeğin her anı kontrol altında olabilmektedir. Bebeği tamamen saran bu üründe terletmeyecek özel kumaşlar tercih edilmelidir. Böylece saatler sürebilecek yolculuklarda dahi bebeğin herhangi bir problem yaşamadan konforlu bir şekilde gezmesi sağlanabilir. Üstelik bel, sırt ve omuz bölgeleri için özel olarak askı sistemi bulunan bu ürünler, kişisel olarak ayarlamalar yapılmasını hem babanın hem de bebeğin kolay bir şekilde bu ürünü kullanmasını sağlamaktadır. Ürünler için belirli bir kilogram sınırı bulunduğundan dolayı bebeğin limitlerin üzerinde çıkması halinde ürünün kullanılmaması önerilmektedir.

Kanguru Kullanımı Bebeğe Zarar Verir mi?

Belki de alışveriş yapmaya çıkan anne ve babaların en çok yönelttiği sorulardan biridir bu. Çünkü halk arasındaki genel kanı, bebeği kucakta taşımaya alıştırmanın iyi bir şey olmadığı ve bu durumun bebeği kucağa bağımlı bir hale getirdiğidir. Oysa ki, bu gibi kanılara zıt yönde pek fazla uzman tam tersi görüşe sahiptir. Uzmanların görüşüne göre, bebeğin doğrudan anne ile temas etmesini sağlamakta olan kangurular, özellikle de yeni doğan bebeklerde annelerine dokunuyor olmanın vermiş olduğu güveni iliklerine kadar hissetmelerini sağlamaktadır. İlk zamanlarda anneye bakar bir şekilde taşınmakta olan bebek, belirli bir olgunluğa eriştiği vakit ters yönlü oturtulabilir. BU yine annenin güvenini arkasına alıp çevreyi güven içerisinde gözlemlenmesine, keşfetmesine yardımcı olmaktadır. Kraft Baby, bu gibi önem arz eden hususları ele alarak raflarını doldurmaktadır. Siz de eğer halen kanguru alma konusunda endişe taşıyorsanız, www.kraftbaby.com'da bulunan kanguruları incelemenizde yarar olacaktır. www.kraftbaby.com'dan güven içerisinde dilediğiniz kangurunun alışverişini yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizi ziyaret ederek, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kullandığımız çerezlere izin vermektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız