9-36 Kg Bebek Oto Koltukları

Oto koltuğu modelleri çocuklarınızla seyahat etmek istediğiniz zamanlarda en çok ihtiyaç duyabileceğiniz ürünlerdendir. Kraft 9-36 kg araç koltuğu modelleri çocuklar için konfor ve güvenlik sağlar. Anne ve babaların çocuk alışverişlerinde ilk sırada bulunan bu ürünler birbirinden farklı modelleri ve özellikleriyle öne çıkar. Seçenekler arasından tercihte bulunurken çocuğunuz için en uygun özelliklere sahip ürünler için Kraft’a göz atabilirsiniz.

9-36 Kg Bebek Oto Koltukları ve Modelleri

Kraft’ın 9-36 kg oto koltuk modelleri çocuklar için uygun tasarımlara sahiptir. Bunlardan Cube Signal 9-36 kg ISOFIX oto koltuğu farklı yatış pozisyonlarına sahip olmasıyla çocukların rahatı düşünülerek tasarlanır. Cube Signal 9-36 kg çocuk koltuğu arabaya hem ISOFIX hem de top tether bağlantı ile ayarlanabilir. ISOFIX olmayan araçlarda model emniyet kemeriyle bağlanabilir. Eğer Cube Signal oto koltuğunun emniyet kemeri açılırsa ürün uyarı verir. Ürünün kaymayı engelleyen yumuşak şokları emebilen omuz askısı son derece güvenli bir kullanım sunar. Omega i-Size modeli de son derece güvenli ve konforlu bir üründür. Oto koltuğu çocukların ister uyanık ister uyur vaziyette seyahat edebilmesi için 5 farklı pozisyona ayarlanabilir. Omega i-Size oto koltuğunun pozisyonunu ebeveynler tek elle ayarlayabilir. Omega i-Size modeli ayrıca kolaylıkla bebek oto koltuğundan çocuk oto koltuğuna değiştirilebilir özellik taşır. İki ürün de Avrupa standartlarına uygun olarak testlerden başarıyla geçmiştir. Bu modellerle çocuklar son derece rahat ve konforlu yolculuk yapabilir.

9-36 Kg Bebek Oto Koltukları Nedir? Ne İşe Yarar?

9-36 kg oto koltuğu ortalama bebek on aylıkken kullanılmaya başlanabilen seçenekleri ifade eder. 36 kiloya kadar çocuklar için uygun olan 9-36 Kg araba çocuk koltuğu 12 yaşına kadar kullanabileceğiniz bir üründür. 150 cm’den büyük çocukların bu oto koltuğunu kullanması uygun değildir. 9-36 kg oto koltuğu sağladığı güvenli ve avantajlı kullanımından dolayı uzun yıllardır tercih edilir. Bunun yanı sıra 9-36 kg bebek oto koltuk ürünleri ile çocuklar yolculuk sırasında keyifli bir şekilde zaman geçirir ve çevreyi keşfeder.

9-36 Kg Bebek Oto Koltukları Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

9-36 kg oto koltuğu tercih ederken bazı hususlara dikkat etmek gerekir. Oto koltuğu tercih ederken öncelikle çocuğun boyuna ve yaşına göre uygun modeller tercih edilmelidir. Tercih edeceğiniz oto koltuğunun ISOFIX bağlantısına sahip olup olmadığını da öğrenmelisiniz. Eğer aracınızda ISOFIX bağlantısı bulunmuyorsa emniyet kemerine bağlanabilen modellerin tercih edilmesi gerekir. Çocukların konforu ve güvenliği için farklı yatış pozisyonlarına sahip modelleri inceleyebilirsiniz. Bütün bunlara ek olarak Kraft oto koltuğu modellerini tercih ederken yorum ve değerlendirmelere göz atmak da önemlidir. Böylece ihtiyacınıza göre en uygun modeli bulabilirsiniz.

9-36 Kg Bebek Oto Koltukları Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Oto koltuklarının çok sayıda farklı modeli olması önemli bir avantajdır. Oto koltukları seçeneklerinin her biri çocuğunuzun güvenliği ve konforu göz önünde bulundurulup tasarlandığı için rahatlıkla tercih edilebilir. Kraft markasının ürünleri dayanıklı tasarımları ile yolculuk esnasında meydana gelebilme ihtimali olan kazalara karşı çocukları en iyi şekilde koruyabilir. Özellikle 9-36 kg çocuk oto koltuk modelleri çocuklar 10 ay ile 12 yaş arasındayken kullanılabildiği için uzun yıllar boyunca yeni bir ürün satın almanıza gerek kalmaz. Markanın oto koltuk modelleri bordo, gri, kırmızı, siyah gibi farklı renk seçeneklerinde olduğu için ürünleri satın alırken hem zevkinize hem de arabanın tasarımına göre tercihte bulunabilmeniz kolaylaşır. Ayrıca oto koltuklarında kullanılabilen çıkarılıp takılabilen kılıflar ile temizlik son derece kolay yapılabilir.

9-36 Kg Bebek Oto Koltukları Hangi Özelliklere Sahip Olmalı?

Öncelikle 9-36 kg çocuk oto koltuğu seçenekleri çocuğunuzun güvenliği için darbelere karşı koruyucu özellik taşımalıdır. Ayrıca oto koltukları Avrupa standartlarına uygun olarak üretilmelidir. Ürünlerin yumuşak ve konforlu olması da önemlidir. Böylece yolculuk esnasında çocuklar rahat bir şekilde keyifli bir gezinti yapabilir. Oto koltuğu çocuğunuzun boyuna ve kilosuna uygun olursa gereken desteği ve emniyeti sağlayabilir. Kraft oto koltukları yandan çarpışma koruması sunar. Yan destekler sayesinde çarpışma esnasında enerji dağıtılır ve çocuğun güvenliği en üst düzeye çıkar. Markanın modelleri beş noktalı emniyet kemeriyle çocukların omuz, kalça ve kasıklarına dengeli şekilde basınç uygulanmasını sağlar. Böylece daha güvenli yolculuk imkânı yakalanabilir.

Avrupa Standartlarına Uygun 9-36 Kg Bebek Oto Koltukları

Avrupa standartlarına uygun bebek koltukları ECE R129 ve ECE R44/04 belgeli ürünlerdir. Aynı zamanda bu koltuklar 5 noktalı emniyet sistemine ve yan korumalara sahiptir. Avrupa’da oto koltuğu standartları trafik kazalarında can kayıplarının minimum seviyeye indirilmesini sağlar. Böylece çocuğunuz için güvenli bir tercih yapmış olursunuz. Kraft markasının tüm ürünleri önemli standartları sağlayarak üretilir. Avrupa standartlarına uyumlu oto koltukları ayrıca ISOFIX bağlantı sistemine sahip modellerdir. ISOFIX oto koltuğunu aracınızın şasisine doğrudan bağlayarak güvenli bir kullanım imkânı sunar.

En İyi ve Dayanıklı 9-36 Kg Bebek Oto Koltukları

Dayanıklı oto koltukları 5 noktalı emniyet kemerine sahip olup yan darbelere karşı koruma imkânı sunar. Dayanıklı ürünler ayarlanabilir sırt ve baş desteği sağlar. Bu sayede çocukların sırtına ve başına göre konforlu ve güvenli ayarlama imkânı yakalanabilir. Çocuk büyüdükçe ayarlanabilir destek ile oto koltuğu uygun şekilde ayarlanabilir. Ek olarak ISOFIX bağlantısına da sahip olması önemlidir. Kraft markasının 9-36 kg bebek koltuğu modelleri bu sıralanan tüm özelliklere sahiptir. Kraft markası oto koltuğu üretiminde en kaliteli materyalleri kullanarak çocuğunuzun güvenliği için ürünlerini tasarlar.

9-36 Kg Bebek Oto Koltukları Markaları

Çok sayıda oto koltuğu tasarlanır ancak Kraft gibi özel markalar güvenlik ve kalite bakımından öne çıkar. Kraft güvenlik odaklı tasarım gerçekleştirerek çocuğunuzun güvenliğini en üst düzeye çıkarır. Marka yüksek kaliteli malzemeden üretilmiş modelleri satışa sunar. Ayrıca markanın ürünleri çarpışma testlerinden başarıyla geçmiştir. Kraft markası konforlu ve ergonomik tasarımlarıyla çocuğunuzun rahatlığını ön planda tutar. Marka pratik ve kolay kullanıma sahip ürünler tasarlar. Bu sayede siz de geniş ürün yelpazesiyle Kraft oto koltukları arasından tercihte bulunurken ihtiyacınıza en uygun modelleri bulabilirsiniz. Kraft aynı zamanda oto koltuklarında en son teknoloji olan ISOFIX bağlantı sistemi bulunan alternatifler ürettiği için birçok anne babanın ilk tercihleri arasında yer alır.

9-36 Kg Bebek Oto Koltukları ve Fiyatları

 

9-36 kg oto koltuk fiyatları tüketicilerin ihtiyaç duyduğu özelliklere göre değişkenlik gösterir. Geniş bir aralıkta olan 9-36 kg bebek koltuğu fiyatları modellerin sahip olduğu özelliklere ve üretimde kullanılan materyale göre değişebilir. Ayrıca 9-36 kg araba koltuğu fiyatları ürünlerde kullanılan teknolojiye göre farklılık gösterir. Modellerin sahip olduğu güvenlik özellikleri fiyatlar üzerinde etkilidir. Özel çarpışma koruma sistemi ya da ISOFIX bağlantısı bulunan modellerin fiyatları bu durumlara göre değişebilir. Siz de seçim yaparken Kraft’ın birbirinden kaliteli ve yenilikçi 9-36 kg çocuk araba koltuğu modellerinin özelliklerini inceleyebilir ve çocuğunuzun ihtiyacına göre en uygun ürünü avantajlı fiyatlardan yararlanarak satın alabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR